Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš v pracovnom živote urobiť krok vpred? Potom je dobré najskôr spoznať terén. Ako pravá ruka nákupu spoznáš pozadie nákupu tovaru krok za krokom. Budeš zadávat nové produkty do systému a predovšetkým dbať na to, aby o nich zákazník na webe našiel všetko, čo potrebuje a ešte niečo naviac. K tomu Ti pomôže tvoja dobrá znalost nemčiny, ktorá sa za pár mesiacov možno stane výbornou.

ČO BUDEŠ PRESNE ROBIŤ?
• Zakladať nové artikle do systému.
• Zadávat informačné texty k produktom. Zákazník potrebuje vedieť všetko
• Niektoré infotexty prevezmeš z rakúska a preložíš do slovenčiny, ostatné vytvoríš podľa informácií od dodávateľa
• Infotexty budeš prekladať tiež do češtiny (s pomocou google translator to zvládneš)
• Kontrolovať stav zásob a zadávať preskladnenia
• Písať a hovoriť nemecky budeš 80% času
• Komunikovať budeš s dodávateľmi, skladmi aj predajňami v nemeckom aj slovenskom jazyku

Zamestnanecké výhody, benefity

ČO TI ZA TO PONÚKAME?

• Získaš cenné skúsenosti v nákupe retailového obchodu
• Zdokonalíš sa v nemčine, budeš ju používať každý deň
• 4- hodinový pracovný úväzok (s flexibilnou pracovnou dobou)
• Pevnú pôdu pod nohami v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa posúva stále vpred.
• Posúvať vpred sa budeš ale hlavne ty sám/a

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

PRÁCA ASISTENTA/KY NÁKUPU JE PRE TEBA TO PRAVÉ AK

• Ťa kancelárska práca láka, máš rád(a) systém a presne dané postupy
• si precízna/y
• si zodpovedná/y
• nebojíš sa zdokonaliť Tvoju nemčinu
• máš chuť sa učiť, predchádzajúce skúsenosti mať nemusíš, tie získáš u nás