Integrácie webových a mobilných aplikácii do sociálnych sietí a kreatívne projekty pre nemecké a európske inšitúcie v neformálnom a dynamickom prostredí s reálnou hodnotou pre užívateľa. Nadchol si sa pre túto príležitosť a chcel by si sa dozvedieť viac? Keep reading...

Názov: Backend programátor – možnosť práce na TPP alebo živnosť

Náplň práce:

  • vývoj aplikácií v programovacom jazyku Java (7/8)
  • písanie správnych a funkčných kódov
  • podieľanie sa na komplexnom životnom cykle aplikácie, t.j. vytvorenie kódu, kontrola a následné otestovanie kódu
  • zlepšenie starších aplikácii s pomocou najnovších technológii
  • spolupráca s vývojármi, dizajnérmi a správcami systému

Požiadavky

Požiadavky:

  • 23 ročné skúsenosti s programovacím jazykom JAVA – medior, v prípade seniora 5+ ročná skúsenosť
  • skúsenosti s BE frameworkami ako Spring, Spring Boot
  • pokročilé zručnosti v automatizovaných testovacích frameworkoch
  • zručnosti s vytváraním REST APIs
  • povedomie o nástrojoch ako Git, Jira a Confluence
  • vysokoškolské vzdelanie – preferovane z IT smeru
  • angličtina na komunikatívnej úrovni B2
  • Požadované vzdelanie

    • vyučený(á)

    Jazykové znalosti

    • nedefinované - B2 - pokročilý

    Benefity

    Benefity:

    Benefity Vám spoločnosť predstaví na pohovore.

    Mzda

    • 1600 - 3300 €