Naberte skúsenosti v odbore elektroniky na pozícii ELEKTRONIKA a pracujte v príjemnom výrobnom prostredí.

Vašou náplňou práce bude:

  • Inštalácia a oživovanie elektronických zariadení
  • Diagnostika elektronických zariadení na notebooku
  • Odstraňovanie porúch na príslušných elektronických zariadeniach

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Elektrotechnické vzdelanie
  • Schopnosť čítať elektronické schémy
  • Aktívny § 21
  • Prehľad v elektronike
  • Vodičský peukaz sk. B

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:

  • Pružný pracovný čas
  • Preplácanie návštev fitness centra
  • Príspevok na dochádzanie do práce z iného mesta
  • Kafetéria systém

Mzda

  • 1000 - 1400 €