Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROÚDRŽBÁR! Ak máte aspoň 1-ročné skúsenosti ako elektrikár alebo elektroúdržbár, pošlite nám Váš životopis.

Náplň Vašej práce bude:

  • Zabezpečiť plynulý chod strojov a zariadení vo výrobe
  • Údržba a opravy strojov vo výrobe menšieho charakteru
  • Údržba a opravy po elektrickej i mechanickej stránke
  • Komunikácia s externými firmami ohľadom porúch strojov
    • 8hodinová pracovná doba POPIA

    Požiadavky

    Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

    • Platná vyhláška podľa §22 alebo §23
    • Minimálne 1 rok skúseností ako elektrikár alebo ako elektroúdržbár
    • Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
    • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je VEĽKOU VÝHODOU
    • Spoľahlivosť a samostatnosť

    Požadované vzdelanie

    • SŠ (maturita)

    Jazykové znalosti

    • angličtina - A1 - základy

    Benefity

    Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:

    • Flexibilný pracovný čas
    • Plne hradené stravné lístky
    • Vianočný bonus
    • Ročný bonus

    Mzda

    • 1000 - 1300 €