Bavia Ťa FEM simulácie? Chceš byť členom medzinárodného tímu a rozvíjať svoje zručnosti? Potom neváhaj a ozvi sa.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Tvorba konečných prvkov komponentov káblových zväzkov
  • Vykonávanie mechanických záťaží, ako sú statické (lineárne a nelineárne), dynamické a zlyhanie pre poistkové krabice, káblové kanály, konektory a kontrakčné systémy a káble
  • Vývoj a implementácia simulačných metodológií
  • Údržba FEM softvéru
  • Interakcia so zákazníkmi a návrhy na zlepšenie
  • Prezentácia výsledkov

Požiadavky

  • Vysokoškoslké vzdelanie zamerané na Aplikovanú Mechaniku
  • Skúsenosti v Automobilovom priemysle na obdobnej pozícii
  • Skúsenosti aspoň s jedným z FEM nástrojov, ako sú NX Nastran, HyperWorks, Abaqus, ANSYS, LSDyna, ...
  • Znalosť vývoja štrukturálnych, vibračných a nárazových testov a schopnosť spájať modely konečných prvkov na základe údajov z testov
  • Skúsenosti so simuláciou tepelného, elektrotermického, termomechanického zaťaženia sú výhodou
  • Vysoký stupeň orientácie na zákazníka,
  • Dobrá ústna a písomná komunikácia v Anglickom jazyku

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Mzda

  • 1200 - 1800 €