Výrobná spoločnosť hľadá vedúceho účtovného oddelenia, ktorý ovláda maďarský jazyk a zároveň sa dohovorí v anglickom jazyku. Budete zodpovedný za vedenie tímu 4 účtovníkov a zároveň budete zodpovedať za správnosť účtovných zápisov.

Náplň práce:

  • Komplexné vedenie účtovníctva v súlade so slovenskými účtovnými štandardami
  • Uzávierková činnosť, pravidelné mesačné a ročné závierky
  • Zostavovanie daňových priznaní a kalkulácia daní
  • Príprava finančných výkazov
  • Reportovanie výsledkov
  • Vedenie malého tímu účtovníkov, ich motivácia
  • Komunikácia so štátnymi orgánmi, s audítormi, daňovými a bankovými subjektmi

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:

  • Viacročné skúsenosti v komplexnom podvojnom účtovníctve
  • Skúsenosť / predpoklady pre vedenie tímu účtovníkov
  • Plynulá úroveň maďarského jazyka
  • Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Výborný prehľad v slovenskej účtovnej a daňovej legislatíve
  • Znalosť systému SAP výhoda
  • Precíznosť
  • Samostatnosť a analytické myslenie

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • maďarčina - B2 - pokročilý

Mzda

  • 1500 - 1600 €