Pre príjemnú stredne veľkú spoločnosť hľadáme šikovného člena tímu pre oddelenie Customer Support. Ak máte skúsenosti so starostlivosťou o zákazníka a láka Vás práca, kde využijete svoje komunikačné a jazykové zručnosti, určite nám pošlite svoje CV už dnes.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
  • Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
  • Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
  • Aktívna komunikácia s kolegami na dennej báze v maďarskom jazyku
  • Prípadné riešenie reklamácií
  • Reporting

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni (B2)
  • Maďarský jazyk na plynulej pokročilej úrovni (B2/C1)
  • Predchádzajúca skúsenosť s administratívou
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Benefity

Spoločnosť ponúka:

  • flexibilný pracovný čas (core time 9:0015:00)
  • fitnes centrum v tej istej budove
  • príspevky na vzdelávanie, šport
  • mnoho iných atraktívnych benefitov
  • Mzda

    • 1200 - 1400 €