Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 25 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej stavebnej spoločnosti.

Náš klient hľadá kandidátov na pozíciu LOGISTU S ADMINISTRATÍVNOU PODPOROU.

Vašou náplňou práce bude:

  • Organizovať dopravu z výroby na stavbu , cez externého dopravcu/
  • Komunikovať s externými prepravcami
  • Zadávať objednávky do výroby
  • Koordinovať / komunikovať termíny s dodávateľmi a odberateľmi
  • Pripravovať odovzdávacie protokoly
  • Viesť skladové hospodárstvo
  • Zodpovednosť za chod administratívy

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • SŠ vzdelanie s maturitou (stavebná priemyslovka) VÝHODOU
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Predchádzajúca skúsenosť v stavebnej spoločnosti VÝHODOU
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Mzda

  • 1200 - 1500 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 25 ponúk práce.