Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v dynamickej medzinárodných spoločností?

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta na pozícii: MANAŽÉR LOGISTIKY.

Náplňou Vašej práce bude:

  • zabezpečenie chodu úseku logistiky, expedície a skladu, paletové hospodárstvo
  • nastavenie procesov podľa princípov lean manažmentu
  • optimalizovanie zásob a procesov logistiky
  • vyhodnocovanie inventarizácie zásob za pomoci analýz (Pareto, ABC), cyklické inventúry
  • sledovanie a nastavenie KPI indikátorov (doba obratu zásob, výška inventarizačných rozdielov..)
  • komunikácia s interným aj externým klientom
  • spolupráca pri riešení cenových a množstevných rozdielov nakupovaných zásob
  • zodpovednosť za headcount na všetkých úsekoch logistiky
  • dohľad nad rozvojom a zaškolovacím procesom nových zamestnancov
  • vedenie tímu
  • zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu pre pridelené úseky a oddelenia
  • pravidelný reporting
  • účasť na poradách spoločnosti
  • prezentovanie výsledkov a návrhov vedeniu spoločnosti

Požiadavky

Požadujeme:

  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania 1.alebo 2. stupňa
  • prax v oblasti logistiky a skladového hospodárstva min. 5 roky
  • výborná znalosť automotive procesov logistiky
  • skúsenosti s ERP systémami v oblasti logistiky
  • vysoká miera samostatnosti, analytické a logické myslenie
  • aktívny prístup k práci, zmysel pre detail
  • vysoká flexibilita, vodičský preukaz sk. B
  • aktívna znalosť anglického jazyka je podmienka, denná komunikácia v AJ
  • riadiace zručnosti skúsenosti s vedením tímu

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Benefity

  • nadštandardné fin. ohodnotenie
  • 13., 14. plat
  • firemné auto s možnosťou využívania aj na súkromné účely
  • flexibilná pracovná doba
  • jazykové vzdelávanie
  • možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
  • ostatné benefity zahrnuté v sociálnom programe spoločnosti

Mzda

  • 3 000 - 3 500 €