Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.

Náplň práce:

  • vizuálna kontrola , prebaľovanie dielov , práca aj na montáži
  • kontrola funkčnosti ( airbagy, autorádio, ... )
  • automobilový priemysel
  • práca na jednu až dve zmenu
  • stravné lístky v hodnote 3,60 €

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • prax na podobnej pozícii najmenej 1 rok
  • precíznosť
  • flexibilita
  • ochota manuálne pracovať

Požadované vzdelanie

Benefity

  • profesionálne zaškolenie
  • dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
  • práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR

Mzda

  • 780 - 850 €