Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 133 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Hľadáme kandidáta na daňové oddelenie! Vyznáte sa v daniach? Chceli by ste sa učiť od skúsených a rozšíriť svoje vedomosti? Tak by Vás mohla zaujať pozícia daniara.

Vašou náplňou bude:

  • Pravidelné sledovanie prichádzajúcich otázok ohľadom DPH a oznámení o audite
  • Správa a zlepšovanie vzťahov so zodpovednými daňovými úradmi v regióne
  • Komunikácia s regionálnymi daňovými manažérmi
  • Hodnotenie rizík DPH
  • Spolupráca s ostatnými DPH tímmi za účelom zlepšovania procesov
  • Zabezpečovanie súladu so všetkými zúčastnenými stranami

Požiadavky

  • Komunikačná a písomná znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni C1
  • SŠ / VŠ ekonomického smeru
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti daní
  • Výhodou je znalosť účtovných princípov
  • Znalosť SAP taktiež výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Benefity

  • Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
  • Quiet Zóna. Benefit Eco preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Garantovaný 13 plat výška udeľovaná na základe výkonuväčší než mesačný plat
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Mzda

  • 1600 - 2400 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 133 ponúk práce.