Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 169 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Medzinárodná personálna agentúra Grafton Recruitment ako jeden z lídrov na personálnom trhu hľadá správneho kandidáta na pozíciu PERSONÁLNY KONZULTANT PRE OBLASŤ DOČASNÉHO PRIDELENIA

Do nášho tímu hľadáme dynamickú osobnosť so zodpovedným prístupom k pracovným úlohám, ktorá myslí “out of the box” a vie podávať kvalitné výsledky.

Vašou zodpovednosťou bude zastrešenie komplexného projektu od získania klienta až po obsadenie pracovnej pozície.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Identifikovanie klienta a prezentovanie služieb spoločnosti
  • Starostlivosť a udržiavanie vzťahu s existujúcimi klientmi
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe zadania
  • Vedenie osobných pohovorov
  • Prezentácia pracovných možností
  • Starostlivosť o pridelených zamestnancov a administácia pracovných zmlúv
  • HR konzultácie
  • Komplexné zastrešenie projektov formou dočasného pridelenia
  • Výber a aktívne vyhľadávanie zamestnancov pre klientov spoločnosti Grafton
  • Intenzívna komunikácia a spolupráca s klientmi spoločnosti Grafton

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti Ľudských zdrojov, Náboru pracovníkov alebo Administratívy minimálne 1 rok podmienkou
  • VŠ vzdelanie
  • Prehľad v Zákonníku práce a aktívne využívanie Zákonníka práce
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Silná orientácia na prácu s ľuďmi a klientami spoločnosti
  • Osoba orientovaná na detail a precíznosť
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Tímový hráč
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • Znalosť práce s PC (MS Office)

Požadované vzdelanie

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Benefity

Spoločnosť Grafton ponúka:

  • dynamickú a samostatnú práca
  • úvodné zaškolenie
  • rozvoj a vzdelávanie
  • teambuildingové aktivity
  • dvojzložkový príjem
  • denné využitie cudzích jazykov

Mzda

  • 800 - 1 300 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 169 ponúk práce.