Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ONO SA POVIE PREDAVAČ…
…ale činností je veľa, práca je pestrá.
• Zákazníkom sa venujeme naplno, od výberu toho pravého kúsku až po design interiéru.
• Sme špecialisti na nábytok, ale máme prehľad i o doplnkoch.
• To, čo si zákazník nevie predstaviť, my jednoducho vidíme a poradíme.
• Oddelenie je naša vizitka- musí byť čisté a v poriadku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná časová mzda + garantovaná provízia v provom mesiaci 750 eur. Osobná prémia: 0 až 50.- eur. Nasleduje provízne odmeňovanie až 1.000 Euro (bez obmedzenia). Bonusy za dosiahnutý obrat od 0 do 300.-eur

Zamestnanecké výhody, benefity

CO MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ TY OD NÁS?
• Fajn kolegov, ktorí sú k sebe féroví.
• Šéf je parťák.
• Prácu v čistom a reprezentatívnom obchode.
• Školenia, ktoré Ti pomôžu zdokonaliť seba samého – ako profesne,tak aj ľudsky.
• Čím lepší predavač si, tým lepší zárobok si zaslúžiš.
• Všetko Ťa naučíme a dáme Ti príležitosť rásť a postupovať ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

PRÁCA PREDAVAČA NÁBYTKU JE PRE TEBA TO PRAVÉ POKIAĽ:
• Vyhľadáváš kontakt s ľuďmi a robí Ti radost oslovovať zákazníkov.
• Je ti jasné, že odborný výklad k produktu je základ a ľudský prístup samozrejmosť.
• Vieš byť trpezlivý a empatický.
• Nevadí Ti, že za prácu cez víkend si zarobíš najviac.