Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 272 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Tier1 dodávateľ v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE hľadá kľúčovú rolu pre svoj závod v Lozorne. Pridajte sa k nám ako PRIEMYSELNÝ INŽINIER:

Náplň práce:

  • Sledovanie a vylepšovanie procesov v rámci výroby
  • Zodpovednosť za implementáciu nových nástrojov a spustenie výroby
  • Zavádzanie nových metód a procesov produkcie a projektov
  • Zaisťovanie predsériových a sériových procesov
  • Odhaľovanie a odstraňovanie úzkych miest
  • Neustále zlepšovanie súčasných výrobných procesov
  • Úzka spolupráca s Tool špecialistom
  • Komunikácia s príslušnými oddeleniami výroby
  • Spracovanie technickej dokumentácie

Požiadavky

Vhodní kandidáti spĺňajú nasledujúce kritéria:

  • Reálna skúsenosť s implementáciou nových procesov do výroby
  • Anglický jazyk denne komunikácia s manažmentom
  • Znalosť čítať technickú dokumentáciu
  • Skúsenosti so zavádzaním POKAYOKE, KAIZEN
  • Znalosť procesov kvality FMEA, APQP/PPAP, 8D reporty

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - stredne pokročilý

Benefity

  • Možnosť odborného a kariérneho rastu spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
  • Individuálny spôsob odmeňovania
  • Príspevok na dochádzku
  • Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom

Mzda

  • 2000 - 2500 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 272 ponúk práce.