Chceš si ovplyvňovať výšku svojej VÝPLATY? Si šikovný PROJEKTANT a je ti známa oblasť slaboprúdu? Tak sa staň súčasťou tímu slovenskej spoločnosti na pozícii PROJEKTANTA, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií a telekomunikačných stavieb.

Vašou náplňou práce bude:

  • Príprava a samostatné vypracovanie projektových dokumentácií
  • Spracovanie technických návrhov a podkladov
  • Prieskumné práce
  • Návrhy a riešenia úprav a zmien projektovej dokumentácie v oblasti IT a telekomunikačných stavieb
  • Práca so softwarom Microstation

Požiadavky

Požiadavky na pozíciu sú nasledovné:

  • Znalosť softwaru Microstation VÝHODOU
  • Prax v oblasti projektovania IT a telekomunikačných stavieb VÝHODOU
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie elektro alebo stavebného smeru

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - stredne pokročilý

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík zaujímavých benefitov:

  • Kvartálne odmeny
  • Po zaškolení zvýšenie platu
  • V závislosti od splnených úloh na projekte ODMENY
  • Flexibilná pracovná doba
  • Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
  • Možnosť práce na živnosť

Plat

  • 1200 €

Mám záujem o túto ponuku