Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa líder, hľadá sa motivátor, hľadá sa manažér, hľadá sa ambasádor!

Ak máš skúsenosti s vedením predajného tímu, chuť pracovať nie len "od počítača", ale aj ako aktívny článok predajnej plochy, dosahnutie cieľa pre teba neznamená iba samozrejmosť, ale novú vyzvu, si ideálnym adeptom na doplnenie našej ECCO rodinky.

Čo ti na oplátku, okrem zaujímavých benefitov, ponúkneme my?
Prácu v spoločnosti s tradíciou, ale aj množstvom inovácií, v spoločnosti s hodnotami a etickými zásadami, ktorej záleži na prémiovom produkte rovnako, ako aj na ľudskom kapitále.

Náplň práce:
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov predajne
- analýza výsledkov predajne a individuálnych výsledkov členov tímu
- organizácia a koordinácia činností
- motivácia, vzdelávanie a rozvoj tímu
- efektívne hodnotenie členov tímu (konštruktívna spätná väzba i ocenenie)
- prémiový zákaznický servis a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- zodpovednosť za vizuál predajne na základe štandardov spoločnosti
- objednávanie, príjem a kontrola tovaru
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- pravidelné inventarizácie tovaru
- spolupráca s kolegami na rôznych oddeleniach (VM, marketing, HR, IT)

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- motivačné platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém
- súťaže o finančné aj nefinančné výhry
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- pracovná uniforma
- 4 krát do roka nové ECCO topánky zdarma
- zaujímavé zamestnanecké zľavy na naše produkty
- Vianočné, výročné a iné darčeky
- Multisport karta
- prepracovaný systém vzdelávania a školení (online a offiline)
- pitný režim zadarmo na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je žiaľ v našich silách odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred úprimne ďakujeme za záujem a pochopenie.