Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 182 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robiť skladníka v MÖBELIXE Ti sadne. Práca je jasne daná, chlapci na sklade sú v pohode. Na konci dňa čistá hlava a na začiatku mesiaca istota, že Ti peniaze cinknú na účte.
ČO BUDEŠ AKO SKLADNÍK ROBIŤ?

• Zakladať tovar do regálov a košov.
• Nie je to ale len o jazdení na vozíku, s tovarom sa musí aj manipulovať.
• Budeš vyskladňovať tovar zákazníkom, pomôžeš im, prehodíš pár milých slov.
• Komunikovať budeš tiež s dodávateľmi.
• Dostaneš sa aj k montáži nábytku.

Zamestnanecké výhody, benefity

ČO TI ZA TO PONÚKAME?
• Zaručenú prácu a pekný zárobok.
• Dobrú partu - sme k sebe féroví.
• Pokiaľ nemáš oprávnenie na vozík, školenie zaistíme a zaplatíme my.
• Šéf stojí za nami, a jeho slovo platí.
• Príspevok na údržbu pracovného oblečenia.
• Jubilejné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?
• Vyhovuje Ti práca v tíme a nechýba zmysel pre humor.
• Nemusíš byť kulturista, ale dobrá fyzička je základ. Nábytok niečo váži.
• jednať s ľuďmi – zákazníkovi chceme pomôcť a nie ho naštvať.
• Aspoň trochu si rozumieš s počítačom.

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 182 ponúk práce.