Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu ŠPECIALISTA FORIEM - VSTREKOLISY.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Preberanie všetkých záležitostí súvisiacich s vypracovaním cenovej ponuky foriem pre lisy plastového vstrekovania
  • Zapisovanie a aktualizácia výrobnej dokumentácie
  • Zabezpečovanie kvalitných plastových výrobkov
  • Validácia etáp kvality
  • Prezentácia vzoriek zákaznikovi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • VŠ alebo Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosť s technológiu vstrekolisov na plasty minimálne 2 roky PODMIENKOU
  • Znalosti o plastových materiáloch
  • Prax s nastavovaním vstrekolisov
  • Znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP
  • Schopnosť čítať a vytvárať technické výkresy foriem

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Mzda

  • 1 100 - 1 600 €