Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa líder, hľadá sa motivátor, hľadá sa manažér, hľadá sa ambasádor!

Ak máš skúsenosti s vedením predajného tímu, chuť pracovať nie len "od počítača", ale aj ako aktívny článok predajnej plochy, dosahnutie cieľa pre teba neznamená iba samozrejmosť, ale novú vyzvu, ako sa posunúť ešte o kúsok vpred, si ideálnym adeptom na doplnenie našej ECCO rodinky.

Čo ti na oplátku, okrem zaujímavých benefitov, ponúkneme my?
Prácu v spoločnosti s tradíciou, ale aj množstvom inovácií, v spoločnosti s hodnotami a etickými zásadami, ktorej záleži na prémiovom produkte rovnako, ako aj na ľudskom kapitále.

Náplň práce:
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov predajne
- analýza výsledkov predajne a individuálnych výsledkov členov tímu
- organizácia a koordinácia činností
- motivácia, vzdelávanie a rozvoj tímu
- efektívne hodnotenie členov tímu (konštruktívna spätná väzba i ocenenie)
- prémiový zákaznický servis a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- zodpovednosť za vizuál predajne na základe štandardov spoločnosti
- objednávanie, príjem a kontrola tovaru
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- pravidelné inventarizácie tovaru
- spolupráca s kolegami na rôznych oddeleniach (VM, marketing, HR, IT)

Viac o pozícii manažéra/ky v ECCO nájdeš tu:

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- motivačné platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém
- súťaže o finančné aj nefinančné výhry
- príspevok na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- pracovná uniforma
- 4 krát do roka nové ECCO topánky zdarma
- zaujímavé zamestnanecké zľavy na naše produkty
- Vianočné, výročné a iné darčeky
- Multisport karta
- prepracovaný systém vzdelávania a školení (online a offiline)
- pitný režim zadarmo na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je žiaľ v našich silách odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Ostatným uchádzačom vopred úprimne ďakujeme za záujem a pochopenie.