Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 169 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Hľadáme šikovných kandidátov do automotive výroby - Obsluha linky. NÁSTUP IHNEĎ!

Náplň práce:

  • Každodenné zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Obsluha, kontrola automatizovanej linky
  • Kontrola požadovaných parametrov na linke
  • Identifikovanie prípadných problémov na linke, evidencia výroby a technických zásahov
  • Spolupráca pri údržbe linky
  • Možnosť postupu na Leadra
  • Práca na 3 zmeny

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Prax vo výrobnej spoločnosti, prípadne obsluha strojov vítaná!!
  • Ochota pracovať na zmeny (3 zmeny, voľné víkendy)
  • Technické myslenie
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Benefity

  • bonusy, benefity
  • možnosť kariérneho rastu

Mzda

  • 955 - 1000 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 169 ponúk práce.