Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dekorácie, bytový textil, koberce a svietidlá robia z bývania domov. Preto je v oddelení bytových doplnkov stále živo. Aby všetko dobre šlapalo, je potrebné mať na čele tímu dobrého vedúceho. A práve toho/ tú hľadáme pre našu novú pobočku v Trnave.

ČO BUDETE ROBIŤ?

• dohliadať na chod oddelenia a viesť tím cca šiestich ľudí
• budete koordinovať doplňovanie tovaru, kontrolovať cenovky, plánovať smeny a samozrejme sa na všetkom aktívne podieľať
• oddelenie musí byť čisté, tovar vyrovnaný a doplnený
• o pohyb nie je núdza, ruky ani nohy nezaháľajú
• budete v kontakte so zákazníkmi, no nie tak intenzívne ako v oddelení nábytku
• isto Vás poteší , že pracujeme s modernými technológiami: máme elektronické cenovky a scannery
• každý druhý víkend na Vás vyjde smena. Za to si však vezmete voľno v týždni a vybavíte veci, na ktoré bežne nemáte čas
• plánovanie smien sa dá vždy dohodnúť podľa potreby

Zamestnanecké výhody, benefity

ČO ZA TO?

• istú prácu vo firme, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu- stojíme na pevných základoch
• Vaše zaškolenie nepodceníme. Po dobu niekoľkých mesiacov sa Vám budú venovať skúsení kolegovia na najbližších pobočkách.
• po celú dobu zaškolenia Vám samozrejme preplatíme diéty a cestovné náklady. Ubytovanie v hoteli hradíme tiež my
• možnosť stále na sebe pracovať a rásť tak osobnostne ako aj profesne
• prácu v komornom kolektíve a férové jednanie
• vernostné voľno a zamestnanecké zľavy na tovar

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME?

• máte skúsenosť s vedením malého tímu ľudí a zároveň ste predavač / ka telom i dušou
• viete to s ľuďmi (kolegami i zákazníkmi)
• ste systematický, so zmyslom pre poriadok
• fyzickej práce sa nezľaknete, naskladňovanie a doplňovanie tovaru bude na dennom poriadku
• s počítačom si rozumiete na základnej užívateľskej úrovni, všetko Vás naučíme