Pracuješ vo výrobe?

Si držiteľom vyhlášky § 21?

Nechceš pracovať na zmeny?

Máme pre teba ponuku!

Hľadáme pracovníka do výroby s nasledovnou pracovnou náplňou:

  • Montáž, testovanie, finalizácia a balenie elektronických systémov
  • Inštalácia hotových výrobkov alebo podskupín do rozvádzačových skrín
  • Vykonáva výrobné operácie v požadovaných časoch a termínoch

Požiadavky

  • Držiteľ platnej licencie odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009
  • Držiteľ preukazu na vedenie VZV výhodou
  • Začiatočnícka znalosť anglického jazyka výhodou
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Manuálne zručný

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Benefity

13. plat

Mzda

  • 650 - 900 €