Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 282 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Pro našeho významného klienta českou stavební společnost sídlící na Českobudějovicku hledáme vhodného kandidáta na pozici ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ.

Nástup možný ihned.

Pracovní náplň:

  • svařování, výroba ocelových konstrukcí, montáže na stavbách

Požiadavky

  • vyučení v oboru výhodou
  • platné svářečské oprávnění CO2 (ZK 135)
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost čtení technických výkresů

Požadované vzdelanie

  • SŠ (maturita)

Jazykové znalosti

  • čeština - B2 - pokročilý

Benefity

  • podpora při relokaci, zajištění ubytování
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní mzda až 950 Eur
  • 25 dnů dovolené
  • zázemí stabilní společnosti s minimální fluktuací

Mzda

  • 700 - 950 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 282 ponúk práce.