Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľa Tesco

3 Hodnotilo 245 užívateľov
77x
54x
48x
26x
36x
245 užívateľov už hodnotilo
65% zamestnancov firmu odporúča
48% zamestnancov hodnotí firemnú perspektívu pozitívne
Kultúra a hodnoty
107x
Kariérne príležitosti
114x
Vedenie spoločnosti
111x
Rovnováha práca – osobný život
111x
Benefity
111x
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Tesco - 05.06.2024

Nový zamestnanec

Súčasný zamestnanec Pred 12 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Mal som šťastie že ma prvý deň zaučal jeden z mála ktorý sa snažia.

Negatíva firmy

Pri nástupe boli v naborovom centre veľmi milí,no každé slovo bolo klamstvo. Bývam v Petržalke údajne žiadne voľné miesto nemajú teda som súhlasil nastúpiť na predajňu ktorá síce bola v Ružinove ale bola celkom dostupná MHD. V deň školenia teda až na jej konci mňe a ešte jednému kolegovi bolo oznámené že predajňa údajne nie je ešte v prevádzke a zatiaľ musíme ísť na iné predajné a tam nás zaučia a dostaneme pracovné oblečenie. "Náhradná predajňa " až pri novom meste,strašná dostupnosť na 5:30 sa prosté Ružinove lokalita blízko železničnej stanice a Petržalke hneď vedľa veľkého tesca prosté stíhať nedá. Teda človek musí stíhať spoj 4:22 čo je prvý ranný spoj 68 smer Ružinov. Po príchode mi bolo oznámené že chodia na 5:15 i keď platené je to až od 5:30 čiže o chlp to človek stíha. Na predajný sa robí všetko plus pokyny manažéra cez telefón a ešte o všetkom fotky že to je tak ako si predstavuju. Oblečenie žiadne,jedno tričko aj to malé prosté není... a hotovo... Príchode výmeny kolegyňa od pohľadu dávala najavo že je dokonalá predavačka,vulgárne vyjadrovania na predajný a keď som sa chcel predstaviť ignor ledva nejaká odpoveď. "Budúca vedúca predajné" hneď na miesto teší ma vyjadrenia typu na jej predajňu pôjdu ľudia ktorých ona schváli. Totálne nevhodné správanie pred novým kolegom. Manažérka neriešila že nefunguje prístup ani dochádzkový ČIP... žiadny záujem. Úprimne som zostal ako keby som dostal facku že čo to je tento prístup prosté na školení a v naborovom centre to vyzeralo tak úžasné. Váham či ísť zajtra ešte na zmenu alebo prosté ísť na úrad práce alebo sa vrátiť k pôvodnej profesií.

Tesco - 30.03.2024

Zly zamestnavatel

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Negatíva firmy

Nevazia si pracu zamestnanca,vyzaduju od neho vela...Poniektory veduci by si mali prejst skolenim slusneho spravania voci ludom a zamestnancom..Manazeri a oblastny sa spravaju strasne,nezaujimaju ich zamestnanci,len cisla a trzby...cele zle

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Páči sa mi,že veľa poskytujú benefitov mohli by ešte stále podnikať akcie aby to ľudí viac zblížilo, keď to bolo bolo to super človek vypol.Ale páči sa mi to že nám poskytuje ovocie,kadejaké odmeny.Vedenie MNG aj iné sú super.

Negatíva firmy

Tiež by mohli odmeňovať ako počas korony finančnou sumou aspoň raz dva krát ročne človeka peniažky navyše by potešilo za odvedenú super prácu.

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

V porovnaní s konkurenciou pomerne slušný plat, zamestnanecká zľava

Negatíva firmy

Aplikácia ktorá viac nefunguje ako funguje, časté technické problémy, s tým súvisiace sťažnosti zákazníkov. Aplikácia predstavuje oproti konkurencii (Lidl, Coop Jednota) doslova pravek, čo je na spoločnosť takéhoto formátu neskutočná hanba. Firma DoDo ktorá doručuje online nákupy jedným slovom katastrofa, robí Tescu iba zlé meno pred zákazníkmi, v logistike som kedysi robil a v serióznej firme by si spoločnosť DoDo nezarobila ani na slanú vodu,

Tesco - 29.01.2024

Tesco

Súčasný zamestnanec Pred 5 mesiacmi Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

viete si nájsť dobrý kolektív

Negatíva firmy

vedenie obchodu sa absolútne nevedia správať k svojím zamestnancom ( treba asi spraviť školenie slušného správania sa voči zamestnancom), zamestnancom dávajú toľko roboty že ani 5ti by to za jednu smenu nestihli, sami nerobia nič len sedia v kancelárií. Nehovorím o tom aké harmonogramy sa robia že je jeden človek na smene max 2 a tí majú robiť všetko. Nehovorím o tom ak je niekto na PN alebo OČR to už ste tam absolútné sám, nikomu sa nedá smena prehodiť aby tam bol aspoň ešte niekto. Lebo ty to zvládneš aj sám 10 robôt ..10tich ľudí . A keď je niečo zle samozrejme za všetko môžete vy.

Odporúčanie pre management

školenie slušného správania voči zamestnancom, sú tak isto ľudia ako vy. Viac pomáhať na obchode nie len sedeť na r...

Súčasný zamestnanec Pred 7 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Žiadne

Negatíva firmy

Som sucasny zamestnanec tejto "uzasnej" firmy. Jedna vec, ktora robi Tesco vynimocnou, je absoluta nekompetentnost ludi. I na tak vysokych poziciach ako je oblastny riaditel, su zamestnani absolutne nevzdelani a nekompetentni ludia, ktori skor vyzeraju, ze pred Tescom zobru peniaze, nez, ze ho vedu. Absolutni sedlaci bez zakladov slusneho spravania, nevedia ani len podakovat ci odzdravit - Neklamem ani nezarartujem, myslim to uplne vazne. Co sa tyka samotneho (ne)fungovania firmy, nikdy nic nefunguje, ziadna novinka nie je dnom spustenia pripravena na plnohodnotnu prevadzku a od sameho zaciatku ju sprevadzaju tie najroznejsie, aj uplne primitivne problemy, ktore by v normalnej firme vedela vyriesit aj upratovacka, ale hlavne by taka situacia nenastala, kedze funkcnost by bola otestovana este pred spustenim. Eticka linka, ktora sa tvari, ze sa nu mozete obratit pri neetickom konani, existuje len "naoko" a nahlasene problemy neriesi. Ak si niekto mysli, ze vdaka vysokej inteligencii a zrucnostiam sa docka karierneho rastu, je na omyle. Inteligenciu tu totiz vedenie nema schopnost vnimat, nakolko takmer nikto tam nema IQ vyssie ako 90. Naozaj som na tejto firme za tych niekolko rokov nenasiel nic pozitivne a moje posobenie v nej sa blizi ku koncu.

Odporúčanie pre management

Nemnožte sa, prosím. Vďaka.

Súčasný zamestnanec Pred 8 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Plat na cas

Negatíva firmy

Firmu zaujima len zakaznik cize peniaze, zamestnanec sa moze aj roztrhnut.

Tesco - 06.09.2023

Katastrofa

Súčasný zamestnanec Pred 9 mesiacmi Bratislava

Negatíva firmy

Tesco ma už svoje pekné časy za sebou,pracujem v tejto firme už zo 20 rokov,ale takýto bordel ako je tam teraz ešte nebol,prázdne regále,nemá kto vykladať,nemá kto sedieť v pokladni,nemá kto upratovať,tzv.menezeri neschopný,otrasné správanie,no nedávam tomu už veľa a Tesco skončí.

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

nič (výplata načas je samozrejmosť, nie privilégium čiže to ako pozitívum nerátam)

Negatíva firmy

ako na pracovníka na nižšej pozícii je na vás neustále vyvíjaný extrémny tlak. zo strany zákazníkov a takisto zo strany vedenia... všetko je vždy len vaša chyba a za všetko má zle len zamestnanec... zákazníci sú kapitola sami o sebe, o ich IQ radšej pomlčím... neustála potreba pomoci pri samoobsluhe, 90% zákazníkov ani nevie ako nájsť a nablokovať si rožok no a teraz k práci samotnej - chcú po vás aby ste robili všetko, a rýchlo a nezaujíma ich že za určený čas sa také množstvo práce stihnúť nedá... neustále na vás tlačia aby ste pracovali na 120% a za každú malú chybyčku dostanete napomenutie ako keby ste spravili niečo vážne, nedajbože si dovolíte zabudnúť na jednu vec z milióna ktoré vám nakázali spraviť, to je čistá katastrofa a vy ste ten najhorší vedúce pracovníčky a manažéri by si mali uvedomiť že nie všetko sa dá stále vkuse robiť perfektne na 100% a popritom ešte stíhať milión iných vecí z roboty vždy prídem naštvaný, unavený, frustrovaný, fyzicky vyčerpaný... a ešte im je málo a stále na vás budú tlačiť... zámerne zamestnávajú málo ľudí a nútia vás robiť nadčasy a ak odmietnete tak vás zdrbú za to že nie ste "tímový hráč" a že chudák vedúca ostane na zmene sama.... nooo mali ste na to myslieť keď ste nabrali tak málo ľudí že sa nič nestíha viac ako rok v tescu nevydržíte ak nie ste človek bez chrbtovej kosti ktorý dokáže prijímať urážky od vedúcich a vnucovať sa manažerom... táto robota vás zničí a vycicia z vás posledné zvyšky nádeje ktoré ste mali pre ľudstvo končím, dovidenia a prajem manžerom aby pocítili tie straty ktoré si sami spôsobujú svojimi čím ďalej tým viac hlúpymi rozhodnutiami

Odporúčanie pre management

Odporúčanie pre manažment? Správajte sa k zamestnancom ako k ľuďom!!! My nie sme stroje !!!

Tesco - 11.08.2023

Celé zle

Súčasný zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Negatíva firmy

Vedenie Správanie manažérov k zamestnancom Malo zamestnancov Filozofia firmy- všetci všetko a najlepšie hneď Slabá výplata na to koľko sa človek musí narobiť Neochota vedenia a manažérov