Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľa Tesco

3 Hodnotilo 237 užívateľov
76x
54x
47x
25x
31x
237 užívateľov už hodnotilo
65% zamestnancov firmu odporúča
48% zamestnancov hodnotí firemnú perspektívu pozitívne
Kultúra a hodnoty
105x
Kariérne príležitosti
112x
Vedenie spoločnosti
109x
Rovnováha práca – osobný život
109x
Benefity
109x
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Bývalý zamestnanec Pred 27 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

nič (výplata načas je samozrejmosť, nie privilégium čiže to ako pozitívum nerátam)

Negatíva firmy

ako na pracovníka na nižšej pozícii je na vás neustále vyvíjaný extrémny tlak. zo strany zákazníkov a takisto zo strany vedenia... všetko je vždy len vaša chyba a za všetko má zle len zamestnanec... zákazníci sú kapitola sami o sebe, o ich IQ radšej pomlčím... neustála potreba pomoci pri samoobsluhe, 90% zákazníkov ani nevie ako nájsť a nablokovať si rožok no a teraz k práci samotnej - chcú po vás aby ste robili všetko, a rýchlo a nezaujíma ich že za určený čas sa také množstvo práce stihnúť nedá... neustále na vás tlačia aby ste pracovali na 120% a za každú malú chybyčku dostanete napomenutie ako keby ste spravili niečo vážne, nedajbože si dovolíte zabudnúť na jednu vec z milióna ktoré vám nakázali spraviť, to je čistá katastrofa a vy ste ten najhorší vedúce pracovníčky a manažéri by si mali uvedomiť že nie všetko sa dá stále vkuse robiť perfektne na 100% a popritom ešte stíhať milión iných vecí z roboty vždy prídem naštvaný, unavený, frustrovaný, fyzicky vyčerpaný... a ešte im je málo a stále na vás budú tlačiť... zámerne zamestnávajú málo ľudí a nútia vás robiť nadčasy a ak odmietnete tak vás zdrbú za to že nie ste "tímový hráč" a že chudák vedúca ostane na zmene sama.... nooo mali ste na to myslieť keď ste nabrali tak málo ľudí že sa nič nestíha viac ako rok v tescu nevydržíte ak nie ste človek bez chrbtovej kosti ktorý dokáže prijímať urážky od vedúcich a vnucovať sa manažerom... táto robota vás zničí a vycicia z vás posledné zvyšky nádeje ktoré ste mali pre ľudstvo končím, dovidenia a prajem manžerom aby pocítili tie straty ktoré si sami spôsobujú svojimi čím ďalej tým viac hlúpymi rozhodnutiami

Odporúčanie pre management

Odporúčanie pre manažment? Správajte sa k zamestnancom ako k ľuďom!!! My nie sme stroje !!!

Tesco - 11.08.2023

Celé zle

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Negatíva firmy

Vedenie Správanie manažérov k zamestnancom Malo zamestnancov Filozofia firmy- všetci všetko a najlepšie hneď Slabá výplata na to koľko sa človek musí narobiť Neochota vedenia a manažérov

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Načas výplata Úžasný prístup

Negatíva firmy

Že poloprázdne regále máme

Tesco - 26.03.2023

Dobry zamestnavatel

Bývalý zamestnanec Pred 6 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Vyplata načas Zamestnanecké výhody Dobre plánovanie zmien

Negatíva firmy

Všetci všetko a hlavne rýchlo Čiže nič nieje spravené poriadne

Súčasný zamestnanec Pred 7 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

plat na čas

Negatíva firmy

Chcú po vás aby ste robili všetko a stíhali naraz aj vykladať, aj zlacňovať, aj zároveň obsluhovať pokladne + samoobslužné pokladne aj upratovať a to všetko prosím pekne máte stihnúť za hodinu. Manažment kompletne odtrhnuty od reality, po jednom človeku chcú aby stihol za hodinu urobiť prácu ktorá by trvala 2 hodiny trom ľuďom!

Bývalý zamestnanec Pred 8 mesiacmi Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Milá a ústretová manazerka len škoda ze má kolo seba falošných vedúcich čo sa týka samotná samotnej manazerky je milá príjemné vystupovanie.

Negatíva firmy

Negatívum tejto prevádzky sú sú samotný vedúci smeny s nakupcom tovaru.ktorý sa hrá na manazera.Vedúci nevedia ocenit prácu ľudi s ktorými su na smene..Dobre sa majú iba tí ktory sa im vedia vnucovat..Je to práca ideálna v super prostredí kde má človek moznost stretnút mnohých ľudi..Velke plus je pravidelná výplata.a práca v dobrom kolektíve...Tesco knm by bolo iné inak by napredovalo keby bolo vystupovanie a jednanie týchto štyroch ľudi ine..ked ich to nebavi nech tam nepracujú...zákaznici sa stazovali na vystupovanie a jednanie zamestnancov..

Tesco - 28.10.2022

Arogancia

Bývalý zamestnanec Pred 11 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Skoro nič

Negatíva firmy

Arogancia nadriadených, neúnosné pracovné povinnosti , neustále obviňovali ze strany manažérov, porušovanie zákonných podmienok 3 víkendy v práci, zima na pracovisku max 12 stupňov, nedostatok termo oblečenia, ak bolo tak v nedostatočnej kvalite, obuv spôsobila mnohým zdravotné problémy plesne , nedostojne správanie manažérov.

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Jediné pozitívum bol prijemny kolektiv to musim uznať velmi priateľskí ľudia a to, že boli ochotní prispôsobiť smeny podla dohody.Aj to nie každému.

Negatíva firmy

Vedenie,prava ruka nevie čo robi ľava.Neprimerane rozdelenie pracovnych povinnosti a zasadnutie si na tzv slabšich zamestnancov ( kolegyne ...využivali ich strach zo straty zamestnania na manipulaciu s nimi).V pripade všho odchodu z firmy si nevedia uzavrieť papiere a aj po mesiaci vas ešte budu otravovať aj napriek chybe z ich strany sa ospravedlnenia nedočkate.Za mna absolutne nie .Čo ma zarazilo hneď na začiatku pri školeni bolo opakovane a neustale apelovanie na to , ako zamestnanci kradnú a podobne,školenie o BOZP katastrofa.Školitelka sa pozerala niekde do stropu ,mala arogantne poznamky a test prebehol asi tak že nadiktovala a vkuse pozerala na hodinky .

Odporúčanie pre management

Nepovyšovať sa nad zamestnancov, brať ohľad na fyzické schopnosti pri rozdeľovaní práce !Naučiť sa rozdelovať na smenách aj počet zamestnancov nie ,že jeden deň sa tam o seba potkyname a druhý nema kto pomaly robiť a nahaňajú nas tam ako ovce- sťažovali sa aj zákazníci!A my ako zamestnanci im ťažko vysvetlime prečo ich nema kto obslužiť a prečo su rady na pokladni keď tam robia vystresovani brigadnici.A mohli by ste trochu mať aj uctu k tým aspoň dlhodobejším zamestnancom.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Dobrý kolektív

Tesco - 06.07.2022

Spokojnosť

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Moja práca ktorú teraz robím ma baví rada robím s ludmi.

Negatíva firmy

Niektoré uhundrane a drzé kolegine, ktoré sa nevedia spravat ku nám ani k ludom.