Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 9586 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Súčasný zamestnanec Pred 3 dňami Piešťany
Bývalý zamestnanec Pred 3 dňami Bratislava Perspektíva
Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Súčasný zamestnanec Pred 3 dňami Piešťany

Negatíva firmy

Fluktuácia zamestnancov je dôsledkom fungovania spoločnosti, čím sa vysvetluje všetko. Nedovolil by som zamestnať sa v tejto firme nikomu z rodiny, či priateľov. Nekompetentní ľudia na vedúcich postoch, pravá ruka nevie, čo robi ľavá. Mzdy sa nezhodnocujú, ani nevalorizujú. Pár mesiacov sú vyplatené prémie, neskôr, však z rôznych dôvodov nie.

Odporúčanie pre management

Vymente zopár nadriadených, a hlavná myšlienka : bez robotníkov to nepôjde.

Bývalý zamestnanec Pred 3 dňami Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

3-4x homeoffice do týždňa po 2-3 mesiacoch? Závisí na tíme, nejasné pravidlá.

Negatíva firmy

Slabá manažérka, len pro forma neovláda prácu, jej práca sú len meetingy a flakanie sa kade tade pol dňa vypnutá na teamse nedá vedieť kde je čo je ale podriadení musia trackovat každú jednu minútu práce (ona nemusí). Protirečí si v komunikácii, na pohovore povie home office po mesiaci. Potom po nástupe zrazu zmena, mne povie, že cca po 2 mesiacoch a kolegyni že až po skúšobnej. Pracovná doba vraj core time 9-15.15 avšak keď reálne odchádzate 15.15 je s tým problém lebo manažérka si povymýšla nezmyselné meetingy a dôvody také že treba byť čo najviac času s tímom. Množstvo aktivít ktoré sa netýkajú práce. Vyvolávajú vo vás pocit že sám nič neviete urobiť ani rozhodnúť sa o všetkom sa treba radiť s tímom. Chorá kultúra kde sa úplne potláča jednotlivec a jeho názory, potreby, stále vám hovoria ako treba zapadnúť. Práca samotná len vo firemných systémoch, Excel iba základný zapisovanie do tabuľky. Každý deň tímový meeting resp. niekoľko denne. Samo-riadiace tímy, ale v praxi nepovolia žiadne zmeny. Kultúra nastavená tak, že treba sa kolegom celému tímu doprosovať a žobrať o každý deň voľna, o lekára. Ideálne treba kolegom vravieť úplne všetko zo súkromia aby ste "zapadli do tímu". Ak si chcete zachovať nejaké súkromie ste čudák, nezapadáte do tímu. Kto nemá žiadne ambície, rád chodí na kávu 5x denne, alebo kto radšej trávi čas s kolegami ako s rodinou ideálna práca.

Odporúčanie pre management

Vyraziť neschopné manažérky, ktoré berú plat za nič. Začať hodnotiť zamestnancov na základe práce nie kto sa komu pchá kam. :) Nech platia rovnaké pravidlá pre manažérky ako platia pre zamestnancov. Nie že oni nič nemusia a môžu všetko, budú vám presúvať meetingy na večer a ešte sa tváriť urazene keď sa ozvete že vám to vadí lebo máte aj súkromný život. :)

Súčasný zamestnanec Pred 4 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Skvele benefity (3x sick day, bridge days, zlavy, multisport a kopec dalsieho), kopec moznosti, vyborna company culture

Negatíva firmy

NA

Bývalý zamestnanec Pred 6 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Pokial nepredavate, ale ste na administrativnom oddeleni/centrale tak sa mozno mate fajn.

Negatíva firmy

Rodinkarstvo vo vedeni, narok na karierny rast ma len vybrana pekna a do zadnych partii pchajuca sa bytost na ktoru musia mat akurat dost spiny aby si nevyskakovala. Inak karierny rast je naoko

Súčasný zamestnanec Pred 7 dňami Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Zvýhodnené zamestnanecké ceny

Negatíva firmy

Zamestnanci určite nie sú na prvom mieste. Pracovník oddelenia služieb zákazníkom pracuje krátky a dlhý týždeň 12h zmeny , 2 víkendy v mesiaci, má zodpovednosť za všetky procesy v predajni za úžasných skoro 8xx v čistom. Možnosť si privyrobiť je tak maximálne 50eur v hrubom.

Bývalý zamestnanec Pred 7 dňami Bratislava

Negatíva firmy

Otročina tam. Vedúca smeny,že nad ňu nebolo. Husia koža doteraz keď si spomeniem na ňu.

Bývalý zamestnanec Pred 7 dňami

Pozitíva firmy

Neviem zhodnotit

Negatíva firmy

Velmi neuctivy a neprofesionalny pristup HR a hiring manazera na pohovore. Uz referencie od byvalych zamestnancov hovorili o hroznom pristupe k zamestnancom a na zaklade skusenosti na pohovore usudzujem, ze to je v tejto firme standard, ktory zacina uz na HR. Hroza

Bývalý zamestnanec Pred 8 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Vela pobociek

Negatíva firmy

Kultura spolocnosti

Bývalý zamestnanec Pred 10 dňami

Pozitíva firmy

Neviem zhodnotiť

Negatíva firmy

Veľmi neprofesionálny a neúctivý prístup HR ako aj hiring manažéra už na pohovore. Aj na základe referencií od bývalých zamestnancov predpokladám, že takéto správanie a prístup k ľudom je štandard a považované za správne

Súčasný zamestnanec Pred 10 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Plat, prístup manažmentu, benefit, vela sa ucim kazdy den - dobre moznosti na vzdelavanie

Negatíva firmy

Zatial nic