Tato ponuka už nie je aktívna

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 25 ponúk práce Zobraziť ďalšie ponuky práce

Pre najväčšieho IT zamestnávateľa v regióne momentálne obsadzujeme pozíciu IT project manager. Preto ak máš skúseností s riadením projekt a chuť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť si pre nás ten pravý!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Vedenie projektu vo všetkých fázach plánovanie, realizácia, zavedenie projektu
  • definovanie rozsahu a cielu projektu
  • vypracovanie podrobných pracovných plánov
  • zodpovednosť za proaktívnu analýzu rizík
  • riadenie interných a externých zainteresovaných strán
  • poskytovanie pravidelných správ, sledovanie a plnenie KPI´s

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

  • viac ako 3 roky pracovných skúseností v podobnej oblasti (financie, bankovníctvo)
  • ochota učiť sa nové veci
  • plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • skúseností s Planning, PM, PPM
  • výborné organizačné schopnosti
  • štrukturovaný prístup k práci

Požadované vzdelanie

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - pokročilý

Mzda

  • 1600 - 1800 €

Tato ponuka už nie je aktívna.

Zadávateľ ponuku stiahol alebo je pozícia už obsadená.

Na eKariera.sk pre Vás máme ďalších 25 ponúk práce.