VímVíc.cz Práca
VímVíc.cz Práca VímVíc.cz Práca

Pro naší vzrůstající firmu v oblasti vzdělávání a HR hledáme mladého, energetického a spolehlivého člověka na pozici Junior Marketing Manager.

Jsme zapálený kolektiv plný studentů, který chce na sobě pracovat, vzájemně se od sebe učit, ale zároveň se i čas od času pobavit při mnoha teambuildingových akcích. Nefunguje u nás žádná byrokracie, prázdná slova, striktní zažitá pravidla. Máme práci, která nás baví a hledáme někoho, kdo to chce mít stejně. Pracujeme s dobrými lidmi, na zajímavých projektech, soustředíme se na výsledky a pořád se učíme nové věci.

Potřebujeme pomoci se správou sociálních sítí, optimalizací kampaní a v neposlední řadě s přípravou marketingových podkladů. Ideální kandidát by měl být junior v oblasti marketingu a absolventem VŠ.

Sídlíme v nových kancelářích mezi Florencem, Masarykovým nádražím a Palladiem, ale rozhodně mezi nimi nejsme žádnou „Černou labutí“.

Nabízíme:

  • teambuildingové aktivity (nepovinné :)) – večírky, obědy/snídaně nebo třeba lasergame
  • 130 online kurzů zdarma
  • MultiSport kartu
  • práci v rostoucí mladé společnosti, příjemnou a energickou firemní kulturu
  • zaučený a vstřícný pracovní tým se smyslem pro humor
  • práci na HPP nebo ŽL
  • práce v centru Prahy (Praha 1, Nám. Republiky)

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí
  • vytváření a optimalizace kampaní
  • příprava nabídek a prezentací a textů (copywriting)
  • základní grafické práce (zaučíme, např. nástroj Canva)
  • komunikace s uživateli a klienty na sociálních sítích

Požadavky:

  • zkušenosti a zájem o online marketing/startupy (např. vlastní blog/vlog)
  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti, flexibilita
  • velmi dobrý písemný projev (výborná ČJ, AJ výhodou)
  • znalost práce v MS Office, výhodou Google Dokumenty

Mzda

  • 100 Kč
Položky označené * sú povinné.
Po odoslaní formulára budete automaticky zaregistrovaný a bude vám zriadený užívateľský účet.