Si skúsený nákupca, rád chodíš na stretnutia a vyjednávaš čo najlepšie podmienky? Chceš využívať angličtinu v každodennej komunikácii?

Tak poď pracovať pre medzinárodnú spoločnosť a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!

Tvojou každodennou náplňou práce bude:

  • nákup nepriameho materiálu so zameraním sa na marketingové služby
  • účasť na osobných stretnutiach s dodávateľmi
  • vyjednávanie cien, kontraktov
  • hľadanie nových dodávateľov
  • plnenie stanovených cieľov
  • spolupráca s celým tímom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • predchádzajúca skúsenosť s nákupom marketingových služieb – PODMIENKA
  • anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
  • skúsenosť v oblasti strategického nákupu aspoň 3 roky
  • komunikatívnosť
  • schopnosť prezentovať svoje nápady
  • snaha stále na sebe pracovať a rozvíjať sa
  • Požadované vzdelanie

    • SŠ (maturita)

    Jazykové znalosti

    • angličtina - C1 - aktívne

    Benefity

    Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:

  • 13. plat
  • refferal bonus
  • zľavy na produkty
  • Home office
  • sick days
  • Mzda

    • 1600 - 1800 €