BILLA - 29.10.2022

Úbohá firma

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Možnosť vybrať si z rôznych pracovných pozícií. Od zeleninára po regionálneho manažéra. Pretože Billa má veľa voľných pracovných miest.

Negatíva firmy

Zlý manažment. Nedostatok ľudí. Nereálne požiadavky na zamestnancov. (Skladník ráta trezor, kasy, sedí v pokladni, vykladá zeleninu, kaminóny, tovar.) Vysoká fluktuácia zamestnancov. Neschopnosť zaškoliť nových ľudí. (Administratívna pracovníčka vykladá tovar, miesto zaúčania.) Nútené nadčasy, ktoré nie sú preplatené. NENECHAJTE SA VYUŽÍVAŤ! NEPRACUJTE ZADARMO! Povedzte NIE. Padla, idem domov! Inšpektorát práce na Vás!

Odporúčanie pre management

Pre začiatok si vážte zamesnancov. Zjednodušte pracovné postupy. Zabezpečte dostatočný počet zamestnancov na predajni.

Ďalšie recenzie firmy BILLA

BILLA - 29.07.2022

Katastrofa

Bývalý zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Nic!!!

Negatíva firmy

Nevážia si zodpovedných a pracujúcich ludi! Jeden aby pracoval za troch a nová dochádzka podľa počítača jedna katastrofa cele zle nech si to ide vyskúšať ten kto ten program vymyslel! Vedenie nevidí že ľudia odchádzajú a nový ľudia sa nehrnú !

BILLA - 21.03.2022

Neodporúčam

Súčasný zamestnanec Pred 8 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nič

Negatíva firmy

Nezáujem zo strany zamestnávateľa. Absurdné požiadavky na zamestnancov. Odporúčam vedúcim, regionálom a vyšším, aby si najprv vyskúšali prácu na predajni. Málo personálu = práca nad rámec, žiadne bonusy. Neatraktívne platové ohodnotenie. Pri kontrolách nadriadených trápi kúsok prachu namiesto faktu, že sa 5 zamestnancov snaží udržiavať predajňu funkčnú. Žiadna snaha udržať si dlhoročných a kvalitných zamestnancov.

Odporúčanie pre management

Prax vedúcich, regionálov a vyššie na predajni aspoň na mesiac by vyriešila mnoho problémov. Obsadzujte ľudí, ktorí majú všeobecnú teóriu, ale o realite nič nevedia

BILLA - 25.02.2022

Centrala - cele zle

Bývalý zamestnanec Pred 9 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

žiadne, ale že absolutne žiadne.

Negatíva firmy

vela prace, malo automatizacie, nevazia si pracu cloveka. Platy na zaplakanie, vedenie mimoriadne zle, bordel vo vsetkom, obrovska fluktuacia. Skoda si zasielat aj zivotopis.