BILLA - 29.10.2022

Úbohá firma

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Možnosť vybrať si z rôznych pracovných pozícií. Od zeleninára po regionálneho manažéra. Pretože Billa má veľa voľných pracovných miest.

Negatíva firmy

Zlý manažment. Nedostatok ľudí. Nereálne požiadavky na zamestnancov. (Skladník ráta trezor, kasy, sedí v pokladni, vykladá zeleninu, kaminóny, tovar.) Vysoká fluktuácia zamestnancov. Neschopnosť zaškoliť nových ľudí. (Administratívna pracovníčka vykladá tovar, miesto zaúčania.) Nútené nadčasy, ktoré nie sú preplatené. NENECHAJTE SA VYUŽÍVAŤ! NEPRACUJTE ZADARMO! Povedzte NIE. Padla, idem domov! Inšpektorát práce na Vás!

Odporúčanie pre management

Pre začiatok si vážte zamesnancov. Zjednodušte pracovné postupy. Zabezpečte dostatočný počet zamestnancov na predajni.

Ďalšie recenzie firmy BILLA

BILLA - 12.11.2023

Billa

Bývalý zamestnanec Pred 25 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Kollektiv super nič iné

Negatíva firmy

Vyplatí oničom kazdemu tak dávajú ako chcu a sj stravné lístky strhávajú z vyplati

BILLA - 30.04.2023

Pokladníčka

Bývalý zamestnanec Pred 7 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Negatíva firmy

Pracovala som ako pokladníčka na filialke v Trnave Začínala som ako brigádnička a postupne som prešla na zamestananca. Po dlhšom čase ako som bola zamestnaná a videli že som šikovná začali to zneužívať. Robili sme všetko robili sme mliečak, vykladali tovar, preberali tovar ešte aj obsluhovali pokladne pretože brigádnici boli neschopný obsluhovať pokladne. Predstavte si ze odídetr od kasy na 2 metre a zrazu Vás volá brigádnik že treba vyblokovať. Stretla som sa už aj s takým správaním zástupcov že večer o 7 zavreli kasu a bolo jedno koľko ľudí príde do 9 my sme to museli vyblokovať, keď si náhodou zákazník vypýtal 5 minutový kupón boli nám strhnuté peniaze. Ako zamestnávateľa túto firmu určite neodporúčam je to strašné ako zachádzajú s ľudmi.

BILLA - 08.02.2023

Zle

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava

Negatíva firmy

Bola som rada že mám prácu ale nečakala som že tak richlo ukončí vedúca pracovní pomer mne aj koleginke makali zme snažili a ona nás odhodila ako handru ani nám vedieť nedala iba si názor zavolala že ukončuje pracovní pomer po 3 mesiacov

BILLA - 29.12.2022

Recenzia

Bývalý zamestnanec Pred 11 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Žiadne

Negatíva firmy

Za tvrdú prácu podľa nezmyselné ho rozpisu Vás čakajú na konci roka naozaj 'krásne ohodnotenie' vo forme ubohej výplaty