Bývalý zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Ovocné dni, welness permanentka za výhodnú cenu, káva, automaty, flexibilný prac. čas, dobrá atmosféra na pracovisku.

Negatíva firmy

Veľmi krátke prestávky, nemožnosť dať si napr. prestávku individuálne podľa predstavy zamestnanca, prípadne zostať v práci dlhšie za prestávkový čas.

Odporúčanie pre management

Kvôli psychohygiene by som dával dlhšie prestávky a prípadne nechal zamestnanca v práci dlhšie o pol hodinu. Človek tam multitaskinguje a potrebuje aj oddych. Nemotivujúci mesačný bonus. Vo všeobecnosti ale celkom spokojnosť.

Ďalšie recenzie firmy Competence Call Center

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Prilezitost karierneho rastu, benefity pre zamestnancov, jazykove a ine kurzy zdarma, teambuildingy a super kolektiv :) a velmi skora vyplata :P

Negatíva firmy

viac veci v nemcine, ale da sa na to zvyknut a po case to clovek uz ani nevnima

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Vzdy je k dispozicii caj a kava a cukor, iba mlieko do kavy si treba kupovat vlastne. Viackrat do roka sa organizuje teambuilding. V budove je chill out miestnost s gaucami a televizorom, da sa tam oddychnut pocas prestavok, dokonca aj zdriemnut. Je tam klimatizacia, co je hlavne v lete vyhodne. Pracovny cas je flexibilny aj ked do istej miery obmedzeny "otvaracimi hodinami". Vidiet aj snahu o ekologicky pristup, vo firme su kose na triedeny odpad. Je tu priatelska atmosfera, vsetci si medzi sebou tykaju, co do istej miery ulahcuje komunikaciu s nadriadenymi.

Negatíva firmy

Praca aj cez vikendy a sviatky (ako v kazdom call centre). Firma funguje ako open space a zamestnanci vacsinou nemaju svoje vlastny fixny pracovny stol, cize je potrebne kazdy den po skonceni pracovnej doby upratat stol a odlozit vsetky veci. Nie je mozne si personalizovat svoje pracovne miesto. Budova nema vytah, treba chodit po schodoch, cize nema bezbarierovy pristup.

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Je to firma s priateľským prístupom, snažia sa v rámci svojich možností spríjemniť náš pravocný čas. Ponúkajú kopu benefitov, máme ovocie, kávu-čaj, oddychovú miestnosť, rôzne akcie, súťaže a programy pre nás vymýšľajú. Najväčším pozítívom je možnosť kariérneho rastu - až na úplne vedúce pozície. Kolektív je neskutočný, v živote som nerobila s tak super ľuďmi!

Negatíva firmy

nič, čo by pokazilo celkový dojem