Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Flexibilný pracovný čas, možnosť home officu

Negatíva firmy

Neprofesionalita, nekompetentnosť väčšiny ľudí s ktorými prídete do styku vrátane nadriadených. Nevážia si zamestnancov, absolútne žiadna motivácia, firma nedbá o worklife balance, nedbá o to, posunúť vás vyššie, žiadne vzdelávanie a ani by ste na to nemali čas, nedbá o to či odídete, zamestnanci sa nepočúvajú a za dobrú prácu dostanete viac prace alebo ,,ďakujem”. Problemy s dovolenkou aj v lete a počas celého roka. Vyhorenie je na niektorých oddeleniach iste do 6tich mesiacov a nič z toho nemáte. Čakáte preplatenie nadčasov? Nečakajte. Nerád píšem recenzie ako tieto ale pokial sa niekto rozhoduje medzi dvoma firmami možno mu to pomoze a ušetrí si čas stres a nervy. Je rok 2023 poďme sa prosím posunúť a dávať zaslúženú spätnú väzbu zamestnávateľom ako i pozitívnu tak aj negatívnu. Taktiež chcem podotknúť že viem ako korporaty fungujú ale Covestro sa ani nesnaží zakryť ten nezáujem a ignorantstvo čo i len malým percentom a to je cez rovnako tak, ako táto recenzia. Ako sa hovorí, priama úmera.

Ďalšie recenzie firmy Covestro

Covestro - 08.02.2023

Neodporúčam

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Možnosť home office

Negatíva firmy

Obrovský workload, prácu vám len pridávajú, platovo ste stále na tom istom. Výsledky sa berú ako výsledky celku, žiadne individuálne ohodnotenie. Vedúci zamestnanci (team leadri, manageri) si vôbec nevážia podriadených zamestnancov, dôležité sú len dosiahnuté výsledky, a je im jedno, že ľudia nestíhajú a dorábajú si robotu po večeroch alebo víkendoch. Vo firme je veľa pretvárky a ohovárania (aj zo strany vedúcich zamestnancov). Takmer nulová možnosť kariérneho rastu.

Bývalý zamestnanec Pred 4 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Flexibilná pracovná doba

Negatíva firmy

Nadčasy, neadekvátne finančné ohodnotenie, informácie sa dozvedáte až od kolegov v kuchynke, na niektorých oddeleniach vládnu medzi kolegami veľmi silné intrigy. Zvýšenie platu nemožné.

Súčasný zamestnanec Pred 5 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Benefity, odmeny

Negatíva firmy

Neprofesionalita. Neodporucam, jedine ze by sa Vam korporatna politika a ohovaranie pacilo. Zvysenie platu nemozne.