Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľa DANTEM

4 Hodnotilo 17 užívateľov
6x
6x
2x
3x
0x
17 užívateľov už hodnotilo
90% zamestnancov firmu odporúča
82% zamestnancov hodnotí firemnú perspektívu pozitívne
Kultúra a hodnoty
11x
Kariérne príležitosti
11x
Vedenie spoločnosti
11x
Rovnováha práca – osobný život
10x
Benefity
11x
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Bývalý zamestnanec Pred 9 mesiacmi

Pozitíva firmy

Ľahká práca, dobrý plat.

Negatíva firmy

Vedúci, manažéri sa k vám správajú ako k handram. Sledujú Vás ako bachar vo väzení a potrebujú Vás za každú drobnosť kritizovať. Väčšina Vám nič nevysvetlí alebo vysvetlí tak aby sa nepovedalo, že to nebolo vysvetlené bez nejakého záujmu. Čo sa týka roboty ,samozrejme to vám vysvetlia ale ostatné veci 0 bodov. Potom na nábore je pár veci skreslených. Nie je vždy všetko také ružové ako sa hovorí. Ale ako tak si privyrobiť a nemáte nič iné tak sa to dá. A keby tam neboli ľudia čo Vám to vedia tak znechutiť by to možno aj bola super robota.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva

Pozitíva firmy

Veľmi by som chcel vyzdvihnúť priateľský a super kolektív mladých vedúcich hlavne na východnom Slovensku . Pri zaucani boli trpezlivý a milý . Mzda a vyber zmien

Negatíva firmy

Koordinátor neni k dispozícii cez víkend , denné zmeny

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Odporúča

Pozitíva firmy

Flexibilita cez portál dantem prihlásenie príp. odhlásenie z brigády v časových limitoch, informácia pravdepodobného času inventúry

Negatíva firmy

Okrem druhu prevádzky ( supermarket, drogeria, oblečenie a pod.) by mohla byť uvedená bližšia lokalita prevádzky napr. ako OC Bory, OC Aupark a iné bližšie určenia v Bratislave, v iných mestách aj ulica však to nie je tajomstvo

Odporúčanie pre management

Na portáli prihlasovania na inventúry podrobnejšie uvádzať lokalitu prevádzky OC, ulica a aj názov

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Možnosť výberu dňa, hodiny, miesta, oblasti inventúry, trhovisko výberu na poslednú chvíľu ako náhrada namiesto niekoho, kto nemôže ísť a už bol zaradený. Možnosti zvýšenia mzdy pri hodnotení práce. Výplata vždy na čas aj s rozpisom absolvovaných inventúr.

Negatíva firmy

Preferovaná vybraná inventúra ešte neznamená, že sa na ňu prihlásený aj dostane. Pri zoznamoch ponúkaných inventúr niekedy chýba presnejšia lokalizácia miesta, najlepšie by bola rovno ulica prevádzky, určite by to pomohlo pri prihlasovaní.

Odporúčanie pre management

Ak je to možné zvyšovať množstvo brigád s garantovanou dobou brigády napr. min. 5 hodín, na trojhodinovú sa neoplatí prihlásiť.

DANTEM - 27.08.2021

Nočné brigády

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Platové podmienky, preplatenie dopravy

Negatíva firmy

Čo ma vedelo vytáčať, tak to bola neskutočná arogancia poniektorých vedúcich jednotlivých úsekov. Mladí ľudia, ktorí sa pre svoje ego nevedia vpratať do kože - ceria zuby, syčia ako had. Vidieť, že nedozreli na svoju ľahko získanú vedúcu pozíciu. Naviac sa mi nepáčilo hodnotenie inventúrnych pracovníkov vedúcimi jednotlivých úsekov tzv. plusovými a mínusovými bodmi. Hodnotenie prebiehalo niekedy podľa sympatií, resp. kamarátstva medzi vedúcimi a "podriadenými". A v takomto pracovnom prostredí nemá toto "bodovanie" opodstatnenie, pretože je neobjektívne.

Odporúčanie pre management

Firma by mala viac dbať na vhodný výber vedúcich pracovníkov a preškoliť a poučiť ich pri jednaniach s podriadenými. Týka sa to hlavne mladých zamestnancov - brigádnikov, ktorých firma obsadzuje na pozíciu vedúcich jednotlivých úsekov.

DANTEM - 18.01.2021

Neodporúčam

Bývalý zamestnanec Pred 2 roky Perspektíva

Pozitíva firmy

Platové ohodnotenie, preplatené cestovanie

Negatíva firmy

Široká škála nepríjemných a arogantných mladých vedúcich, ktorým očividne nerobí dobre ochutnať moc v takom mladom veku. Odporúčam im minimálne naštudovať si nejaké knihy od Freuda alebo v podobnom zmysle, pretože niektorí z nich absolútne nevedia pracovať s ľudmi z pozície šéfa. 2 hviezdičky len za mzdové podmienky. Personalistika a prístup vedúcich hodnotím ako otrasný.

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Super mladý kolektív, organizácia, možnosť plánovania podľa seba, možnosť kariérneho rastu

Negatíva firmy

Nie je možnosť TPP

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky Odporúča

Pozitíva firmy

Mladý kolektív, relatívne dobre zaplatené, možnosť získania príplatku za prácu s bremenami,na rebríku alebo v mraze, doprava namiesto a z miesta inventury z viacerých pobočiek, dodržiavajú zmluvu a prestávky, občas bonus pár eur na inventúru, žiaden stres.

Negatíva firmy

Mala možnosť postupu - len pre úzku skupinu ľudí. Ak je čas potrebný na dopredu na inventúru kratší ako reálny, treba potom čakať (nezaplatené). Možnosť získania "pluska" (príplatku) je oveľa nižšia ako možnosť získania "minuska" (strhnutie časti mzdy). Príchod z inventury v skorých ranných hodinách, keď ešte nejazdí MHD. Počas víkendu sa nedovolate koordinátorovi, nemá vám kto pomôcť.

Odporúčanie pre management

Aby bol koordinátor dostupný aj cez víkend, lepší výpočet času potrebného na cestu.

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky

Pozitíva firmy

Flexibilný pracovný čas

Negatíva firmy

Málo inventúr a ani sa nedá všetkých zúčastniť. Vhodné len popri inom príjme.

DANTEM - 07.12.2018

Recenzia

Bývalý zamestnanec Pred 4 roky

Pozitíva firmy

Flexibilná pracovná doba

Negatíva firmy

Finančné ohodnotenie