Súčasný zamestnanec Pred 6 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Možnosť prace z domu,

Negatíva firmy

Nedostatočná komunikácia,informovanosť Príliš veľa prace,nielen občas,ale denne. Platove podmienky vzhľadom na náročnosť prace-nedocenené.

Ďalšie recenzie firmy Deutsche Telekom

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Ak ste nováčikom, tak odporúčam Deutsche Telekom Systems Solutions. Ja osobne som natrafil na ľudských a proaktívnych manažérov, ktorý ma hnali k lepším výkonom no zároveň ma tlačili k tomu aby som sa v rámci firmy vzdelal a nabral skúsenosti. Ľahko tu získate skúsenosti z viacerých prac. pozícií. Kolektív je vcelku fajn (všade sa nájdu d-bili ale celkovo tu panuje fajn atomsféra) Ďalšou výhodou sú Home office, kafeteria bonus, platené tréningy aj s certifikátmi či ročný bonus ako aj team buildingy.

Negatíva firmy

Plat - ak aj zmeníte pozíciu v rámci firmy, tak sa Vám plat určite výrazne nezvýši. Často sa menia nadriadený - behom 3 rokov, počas ktorých som v tejto firme som mal 4 nadriadených / manažérov. bonusy - posledné roky som začil zníženie kafeterie bonusu (odôvodnené to bolo ,,Dankovými poukazmi,,)

Súčasný zamestnanec Pred 2 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Flexibilny pracovny cas, sick days, mobil aj na sukromne ucely, Multisport karta bez doplatku zamestnancov.

Negatíva firmy

- enormne mnozstvo prace. Nehladi sa na to, ze sme iba ludia a taketo mnozstvo prace sa neda zvladat. - neochota zo strany firmy prijimat novych zamestnancov do timov, hladi sa skor na automatizaciu, ktora ale nefunguje tak ako by mala a to pridava aj tym zopar zamestnancom dalsiu pracu navyse. - preplacanie nadcasov si zamestnanec musi niekedy doslova vyzobrat. Primarne by si ich mal stale vycerpat skorsim odchodom z prace, co je na niektorych oddeleniach mozne iba malokedy. - nie na vsetkych zamestnancov je rovnaky meter v roznych oblastiach. - oproti niektorym inym medzinarodnym spolocnostiam platy v zmysle lacnej pracovnej sily oproti zamestnancom v Nemecku - zvysovanie platov o par EUR raz rocne - ak chces odist, tam su dvere... - nemoznost prace z domu /aj ked pri volnych pracovnych miestach zverejnenych online je to uvadzane ako benefit/

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Kolektív

Negatíva firmy

Zneužitie dôvery smerom na zamestnanca, mizerné platové podmienky, Kontrola nad zamestnancami ako v stredoveku.Enormné množstvo práce.