Foxconn - 27.10.2022

Da sa prezit

Súčasný zamestnanec Pred 11 mesiacmi Nitra Perspektíva

Pozitíva firmy

Daju sa zarobit peniaze, firma si kompenzuje odlyv zamestnancov, sezonnymi bonusmi.

Negatíva firmy

Nahacka na prestavky (obed, kava, fajciaren) Nekompetetne vedenie, maly problem sa riesi velmi dlho a neoperativne (a niekedy sa ani systemovo nevyriesi). Pre firmu ste len kus. "Hura" system vyroba. Benefity su krasne, ale len napisane..pre bezneho cloveka nemaju vyznam.

Ďalšie recenzie firmy Foxconn

Bývalý zamestnanec Pred 2 roky Nitra Perspektíva

Pozitíva firmy

Výborná pracovná klíma do kým nezačal gazdovať slovenský manažment

Negatíva firmy

Po 20 rokoch ma prepustili a nakoniec aj oklamali, konkrétne generálny manažér mi pri podpisovaní výpovede ústne "prisľúbil" odstupné aj s benefitom po 20 ročnej spolupráci. No keď som sa po dohodnutom termíne cca troch týždňoch ozval, tak ma vysmial a dokonca zložil telefón... Svinstvo po toľkých rokoch, neželám nikomu takýto koniec a je škoda že takýto ľudia sú na riadiacich pozíciách.

Foxconn - 13.11.2020

Výborný

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Nitra

Pozitíva firmy

Príjemné a bezpečné pracovné prostredie, ústretovosť zamestnávateľa voči zamestnancom

Negatíva firmy

Žiadne negatíva

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky Nitra Perspektíva

Pozitíva firmy

Zaujimava kantina, plat nacas, zopar akcii pocas roka, 13 plat

Negatíva firmy

Velmi vela nedôvery ku výrobným pracovnikom, casto zle pridelovanie prace, osobne zlyhania nadriadenych, nespravodlivé hodnotenie, pracovnik s 20 rocnou praxou je na tom financne rovnako ako nový ktory prave nastupil. Problémy so schvalovanim dovoleniek. Vela zahranicnych pracovnikov.

Odporúčanie pre management

Treba viacej komunikovať s podriadenými, načúvať ich nazorom, vsimat si spravanie nadriadenych. Vela veci sa tym vyriesi. Treba hladat nahradu za prestarnuty kolektiv vyrobnych operatorov a postupne zaclenovat do vyroby mladych.