Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

novy vytah, voda z vodovodu v kuchynke zdarma

Negatíva firmy

Negativum je uz v podstate samotne pracovanie pre tuto firmu. Absolutne ziadne benefity pre zamestancov ak neratam, ze mi daju stravne listky a stiahnu z odmien aby splnili zakonom povinne dovolenkove poukazy. Neschopne vedenie spolocnosti na cele s technickym a obchodnym riaditelom. Arogantny a neschopny ludia obsadeny na poziciach menezera technologii a veduci divizie SaI. Vedenie kasle na ludi su pre nich len cisla. Cela firma su len porady o nicom, nezmyselne procesy, ktore riesi nekompetentny clovek. Firma v ktorej sa len o praci rozprava ale nikto ju nevie spravit. Zamestnanec nemoze mat svoj nazor a v pripade, ze ho vyjadri tak vsetko zametu pod stol. Prieskum spokojnosti zamestancov sa nevyhodnocuje ale upravuje podla potrieb spolocnosti.

Odporúčanie pre management

To nema zmysel lebo menezment treba cely vymenit.

Ďalšie recenzie firmy GAMO

Súčasný zamestnanec Pred 10 mesiacmi Banská Bystrica Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Perfektny kolektiv Otvorene vedenie novym myslienkam Sebarealizacia

Negatíva firmy

Pomalsi rozvoj a zmeny vo firme

Odporúčanie pre management

Zvysit zdielanie informacii Skolenia a interne workshopy

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

V zime je tam relatívne sucho a teplo. Stravné lístky ako benefit.

Negatíva firmy

Všetko ostatné.

Odporúčanie pre management

Zmeniť management.

GAMO - 07.03.2019

Nemožné vedenie

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

Priateľská atmosféra, team buildingy, výplata na čas

Negatíva firmy

vedenie firmy je absolútne nekompetentné, nevie riadiť ľudí a ani spolupracovať s nimi. Na papieri alebo rečami vedia všetko splniť ale realita je o dosť odlišná. Nerobia sa žiadne projekty iba politicky dohodnuté veci. Absolútne žiadna možnosť rozvoja osobnostného a profesionálneho charakteru. Hranie sa na niečo čo nie sme platí úplne dokonale. Nechápem prečo majitelia s tým nič nerobia alebo im to vyhovuje? Nikto nepočúva názor zamestnanca. Hľadám si niečo iné.

Odporúčanie pre management

Odporúčam aby odišli čo najskôr a valná hromada nech sa zamyslí nad tým, čo za ľudia sú zodpovední za riadenie firmy. Dosádzate absolútne neschopných ľudí na manažérske pozície a ľudí, ktorí obetovali pre GAMO roky práce a ktorým na GAME záleží si absolútne nevážite. Takýmto štýlom táto firma dlho neprežije. Už dlho rozmýšľam nad odchodom a verím, že do pár mesiacov už budem na GAMO len spomínať. (bohužiaľ v zlom)