Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľa IRON MOUNTAIN

2 Hodnotilo 15 užívateľov
1x
3x
3x
1x
7x
15 užívateľov už hodnotilo
0% zamestnancov firmu odporúča
0% zamestnancov hodnotí firemnú perspektívu pozitívne
Kultúra a hodnoty
9x
Kariérne príležitosti
9x
Vedenie spoločnosti
9x
Rovnováha práca – osobný život
9x
Benefity
9x
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

IRON MOUNTAIN - 18.05.2022

Hroza

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Dobry kolektiv

Negatíva firmy

-nizke mzdy, ktore zdvihaju minimalne o par percent -vedenie firmy, ktore sa nezaujima o zamestnancov, ale im ide len o svoje blaho -ak mate zaujem o karierny rast, sem nechodte sem pracovat. Sancu na postup maju len kamarati veduceho, pripadne kamarat z vonka.

Pozitíva firmy

zaujimava, zmysluplna , dolezita praca...moznosti karierneho rastu..mnozstvo perspektiv

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava

Pozitíva firmy

žiadna už.

Negatíva firmy

V súčasnej dobe firme sa nedarí a ide prepúšťať

IRON MOUNTAIN - 31.08.2020

IRON

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nenarocna praca, 2x mesacne masaz, ovocne pondelky

Negatíva firmy

Nizky plat, rusia teambuldingy - vianocny nebol, praca pod stresom, treba dodrziavat normy, teamleaderka buzeruje za kazdu minutu, nesmies sa rozpravat v praci

Bývalý zamestnanec Pred 5 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nepracuje sa cez vikend

Negatíva firmy

Velmi slabe platove podmenky na Bratislavu! Za malo penazi chcu vela muziky. Stale tlacia na normy ale ked ich plinte nikto nedostane nic na viac len sa znova dvihnu normy len manazer si pride na svoje. Ak chcete lepsiu pracovnu poziciu musite sa kamaratit s manazerom. Dlhodoby zamestnanec ma mensi plat ako novy. Velmi velka fluktuacia ludi.

Odporúčanie pre management

Aby si viac vazili dlhodbych zamestnancov. Lepsiu komunikaciu. Ludia nejsu stroje, chyba ludsky pristup.

Bývalý zamestnanec Pred 5 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

....

Negatíva firmy

Negatív je viac, ako pozitív. Veľmi nízke finančné ohodnotenie pre rádových zamestnancov, ale pre niekoho to neplatí. Benefity žiadne pre zamestnancov. že sú ovocné pondelky, alebo masáže to sa nedá brať, ako benefit. na masáže je poradovník a viacej dostane sa tam manažment, alebo pracovník z kancelárie, ako radoví zamestnanci, ktorí pracujú v sklade, lebo nemá čas, priestor dostať sa tam. ešte si nejakú čiastku musí zaplatiť zamestnanec nemá to úplne zadarmo. Prémie žiadne, zamestnanec nemá žiadnu motiváciu. Máloktorí vedúci pochváli. Ak zamestnanec spraví chybu tak je zle, ale nevšimnú si dobré výsledky predtým. Práca je stereotypná po dlhšom čase. Ak zamestnanec je šikovný a chce sa dostať na lepšiu pozíciu, musí sa kamarátiť väčšinou z vyššie postaveným, lebo ináč nemá šancu. Vyberanie na vyššie, lepšie pozície je netrasparentné, chaotické. Od zamestnanca očakávajú zručnosti, ale nevedia ho potom poriadne ohodnotiť, len pridávajú prácu za ten istý plat. Keď niekto chce vyšší plat, tak nie je mu vyhovené. Buď dostane odpoveď, že dosiahol strop svojej pozície. Manažment si neváži zamestnancov. Zamestnanci, čo sú tam dlhé roky, tak odchádzajú. Keďže je nedostatok zamestnancov musí sa často nadčasovať, alebo prísť aj v sobotu. V poslednom období sa prijali ľudia na vyššie pozície, aby sa zmodernizovala firma. Ale opak je pravdou. Je tam väčší chaos, ako to bolo predtým. Ľudia sú už z toho unavení. na vyšších pozíciach sú niektorí ľudia, ktorí by tam ani nemali byť. tvária sa veľmi dôležito.

IRON MOUNTAIN - 14.02.2019

Peklo

Bývalý zamestnanec Pred 5 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Dobrý kolektív, nenáročná práca

Negatíva firmy

Asi všetko ostatné. Veľmi nízke finančné ohodnotenie. Manažment kašle na radových zamestnancov, dá sa povedať že sa tam človek cíti úplne bezvýznamne. Benefity sa ani nedajú nazývať benefitmi (ovocné pondelky ak si vôbec nejaké ovocie stihnete zobrať, masáže ktoré ak chcete aj tak si musíte polovicu preplatiť a nehovoriac o tom že sa musíte zmestiť do "poradovníka". Na nejaké finančné bonusy nad rámec platu môžte zabudnúť. Každú hodinu si musíte písať čo ste robili a koľko ste to robili. Mobilné telefóny zamknuté v skrinke celú pracovnú dobu a môžte si ich pozrieť akurát cez prestávku. Treba robiť nadčasy v prípade toho že je veľa práce ,čo je čím ďalej tým viac, dokonca sa nadčasuje aj soboty. Prirovnal by som to k väzeniu s tým rozdielom, že každý deň sa môžte vrátiť domov. Absolútne neodporúčam , a keby sa dá dať 0 hviezdiciek tak dám

Odporúčanie pre management

Zamyslite sa nad sebou a vašim správaním k radovým zamestnancom, a treba si uvedomiť že to práve oni robia tú firmu a nie vy. Dobrý a poriadne zaučený zamestnanci odchádzajú lebo nevidia význam kvôli tomu čo sa tam deje. Naberáte síce nových ale čím ďalej je to horšie a horšie. Treba otvoriť oči a nie sa pozerať len na seba a vlastný prospech !!!

Súčasný zamestnanec Pred 5 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Dobrý kolektív

Negatíva firmy

Slabá komunikácia nadriadených

Súčasný zamestnanec Pred 5 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Vo firme sa mi paci zaujem o zamestnanca ako vianocne vecierky teambuilding, masaze, ovocie raz tyzdenne. Na den zien kvietok od nadriadeneho. Mile veduce, ktore sa porozpravaju aj o sukromnom zivite a co vas trapi alebo tesi, nielen o praci. Moznost ucit sa nove veci a zdokonalovat sa.

Negatíva firmy

Nizke financne ohodnotenie.

Súčasný zamestnanec Pred 5 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Páčia sa mi ovocné pondelky, teambilding 2x ročne, tematické Vianočné večierky je vidieť, že si dajú záležať na tom je to omnoho viac.

Negatíva firmy

Páčil by sa mi vyšší plat.