IRON MOUNTAIN - 31.08.2020

IRON

Súčasný zamestnanec Pred 5 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nenarocna praca, 2x mesacne masaz, ovocne pondelky

Negatíva firmy

Nizky plat, rusia teambuldingy - vianocny nebol, praca pod stresom, treba dodrziavat normy, teamleaderka buzeruje za kazdu minutu, nesmies sa rozpravat v praci

Ďalšie recenzie firmy IRON MOUNTAIN

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

žiadna už.

Negatíva firmy

V súčasnej dobe firme sa nedarí a ide prepúšťať

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nepracuje sa cez vikend

Negatíva firmy

Velmi slabe platove podmenky na Bratislavu! Za malo penazi chcu vela muziky. Stale tlacia na normy ale ked ich plinte nikto nedostane nic na viac len sa znova dvihnu normy len manazer si pride na svoje. Ak chcete lepsiu pracovnu poziciu musite sa kamaratit s manazerom. Dlhodoby zamestnanec ma mensi plat ako novy. Velmi velka fluktuacia ludi.

Odporúčanie pre management

Aby si viac vazili dlhodbych zamestnancov. Lepsiu komunikaciu. Ludia nejsu stroje, chyba ludsky pristup.

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

....

Negatíva firmy

Negatív je viac, ako pozitív. Veľmi nízke finančné ohodnotenie pre rádových zamestnancov, ale pre niekoho to neplatí. Benefity žiadne pre zamestnancov. že sú ovocné pondelky, alebo masáže to sa nedá brať, ako benefit. na masáže je poradovník a viacej dostane sa tam manažment, alebo pracovník z kancelárie, ako radoví zamestnanci, ktorí pracujú v sklade, lebo nemá čas, priestor dostať sa tam. ešte si nejakú čiastku musí zaplatiť zamestnanec nemá to úplne zadarmo. Prémie žiadne, zamestnanec nemá žiadnu motiváciu. Máloktorí vedúci pochváli. Ak zamestnanec spraví chybu tak je zle, ale nevšimnú si dobré výsledky predtým. Práca je stereotypná po dlhšom čase. Ak zamestnanec je šikovný a chce sa dostať na lepšiu pozíciu, musí sa kamarátiť väčšinou z vyššie postaveným, lebo ináč nemá šancu. Vyberanie na vyššie, lepšie pozície je netrasparentné, chaotické. Od zamestnanca očakávajú zručnosti, ale nevedia ho potom poriadne ohodnotiť, len pridávajú prácu za ten istý plat. Keď niekto chce vyšší plat, tak nie je mu vyhovené. Buď dostane odpoveď, že dosiahol strop svojej pozície. Manažment si neváži zamestnancov. Zamestnanci, čo sú tam dlhé roky, tak odchádzajú. Keďže je nedostatok zamestnancov musí sa často nadčasovať, alebo prísť aj v sobotu. V poslednom období sa prijali ľudia na vyššie pozície, aby sa zmodernizovala firma. Ale opak je pravdou. Je tam väčší chaos, ako to bolo predtým. Ľudia sú už z toho unavení. na vyšších pozíciach sú niektorí ľudia, ktorí by tam ani nemali byť. tvária sa veľmi dôležito.