Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Ustretovost pri cerpani dovolenky,pnky,priepustky.flexibilny pracovny cas.o tyzden viacej dovolenky upravenej kolektivnou zmluvou.

Negatíva firmy

Slabe materialno technicke zabezpecenie kancelarie, stary nabytok.nedostatocna kvalifikacia veduceho pracovnika, netransparentne vyberove konania, nedostatocne financne ohodnotenie, plosna odmena namiesto individualneho vykonu zamestanca.

Odporúčanie pre management

Chyba individualny pristup k zamestnancom, chyba skutocny zaujem veducich pracovnikov o svojich podriadenych.

Ďalšie recenzie firmy Krajský súd v Bratislave

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Páči sa mi možnosť pohyblivej pracovnej doby.

Negatíva firmy

Nepáči sa mi nespravodlivý prístup vedenia k jednotlivým zamestnancom.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

páči sa mi relatívne dobrý prístup k novým zamestnancom a sociálne slabším jedincom v prípade, ak je to oprávnené a potrebné.

Negatíva firmy

nepáči sa mi zlý prístup k dlhoročným zamestnancom, nespravodlivé finančné ohodnotenie, nedostatočné vybavenie a využívanie šikovných zamestnancov na vykrytie nedostatku pracovných síl s tým, že to ani náhodou nie je ohodnotené.

Odporúčanie pre management

viac si vážiť skúsených zamestnancov a to hlavne po finančnej stránke. neprijímať nekvalitné a niekedy aj nekvalifikované pracovné sily, nakoľko sú to zbytočné výdavky. v prípade, ak musí zamestnanec vykonávať viac funkcií , na aké bol prijatý adekvátne ho ohodnotiť. byť objektívni a nie zaujatí.