Bývalý zamestnanec Pred 5 roky Sučany

Pozitíva firmy

Výborný kolektív (tí čo tu už robia dlhšie a hlavne nie sú to dosadení ľudia z manažmentu) Výborná robota aj z novými technológiami. Pomerne čisté prostredie.

Negatíva firmy

Ako tu už bolo písane jeden z najslabších vrcholových manažmentov ktoré som zažil - neodborný, arogantný, neschopný niečo riešiť (lebo nevedia čo zrobiť), system ktorý sa vo firme dodržiaval a fungoval úplne zničili, personálne oddelenie ide z vedením tzn. ľudia bokom (sťahovanie peňazí za každú neprítomnosť napr. darovanie krvi a aj dovolenku atď.), vytvárajú zlu klímu na pracoviskách. Kamaráti na pozíciach kde nepatria a ti čo tam máju byť ich musia trpieť.Manažment nie je z okresu dokonca ani z kraja, musel prísť až z ďalekého Východu aby to tam ... Hnus Firma KRAUSSMAFFEI je SUPER a nemôže za to, to nie je o firme je to cele o ľuďoch.

Odporúčanie pre management

ODPORÚČAM!!! Vymeniť vrcholový manažment za úplne novy, ktorý bude mat záujem firmu posúvať vpred - obsadzovať riadiace pozície odborníkmi (nie kamarátmi) a nie ich donútiť k odchodu. Radšej ich motivovať, ako aj ostatných zamestnanou a nie de-motivovať.

Ďalšie recenzie firmy KraussMaffei Technologies

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Sučany

Pozitíva firmy

Žiadne

Negatíva firmy

Naslubuju hory doli a skutek utek . Deleno 2 všetko čo sa tu povie

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Sučany

Pozitíva firmy

Nie je tam nočná. To je ale jediné pozitívum.

Negatíva firmy

Amaterizmus, chaos, panika, improvizácia, kopec ľudí v kancelárii čo nemajú čo robiť. Nedodržiavanie BOZP vo viacerých smeroch. Smiešny plat na to čo chcú od zamestnancov.

Bývalý zamestnanec Pred 5 roky Sučany

Pozitíva firmy

Dobry kolektív

Negatíva firmy

Nízka mzda