Lionbridge - 26.08.2022

Celé zle

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Žilina Perspektíva

Pozitíva firmy

Nič.

Negatíva firmy

Stresujúca a vyčerpávajúca práca. Nezmyselné termíny. Potreba nadčasovať aj stovky hodín ročne, pracovať počas víkendov, sviatkov či počas dovolenky. V pohode zavolajú počas dovolenky, že ju máš zrušiť. Klienti sú hlupáci, prekladatelia sú hlupáci a aj niektorí kolegovia sú hlupáci, ktorí si myslia, že len ich riešenie je správne a iné je neprípustné. Zakrpatený, nekompetentný, narýchlo skvasený kindermanažment. Teamleadra, ktorý dokopy nič poriadné a zmysluplné nerobí, by mohla robiť aj cvičená opica za dva banány. Vysoko podpriemerný nástupný plat, pokladníčka v Lidli má viac. Kariérny postup alebo signifikantné zvýšenie platu nehrozí. Kopa zbytočných všeobecných školení. Kopa zbytočných a dlhotrvajúcich meetingov a callov, ktoré by vyriešil jeden mail. Práca na muzeálnych, pomalých PC. Ľudia z tejto firmy odchádzajú každý mesiac. Viacero zamestnancov sa tu mentálne zrútilo. Nezamestnanosť je lepšia voľba ako Lionbridge. Táto firma vás zmení, zničí. Kto nevidel a nezažil, nepochopí.

Odporúčanie pre management

Zabalte to.

Ďalšie recenzie firmy Lionbridge

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky Žilina Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Na firme sa mi páči, že pracovný čas je dosť flexibilný, takisto sa mi páči možnosť pracovať z domu. Zamestnanci sú veľmi priateľskí a ústretoví, a preto tam vládne uvoľnená atmosféra aj vtedy keď máme všetci veľa práce. Páči sa mi aj to že mávame v práci ovocné dni, že je stále k dispozícii káva a čaj. Firma usporiadava rôzne team buildingy, športový deň, novoročný večierok, dobrovoľnícke akcie.

Negatíva firmy

Vo firme mi chýba bufet, keďže nemáme jedáleň, buď si obedy objednávame alebo chodíme vonku. No niekedy vám počas dňa niečo zachýba a máme tam k dispozícii len vending machines so sladkosťami.