mobil online - 11.01.2023

Des a hrôza

Bývalý zamestnanec Pred 16 dňami Perspektíva

Pozitíva firmy

absolútne žiadne

Negatíva firmy

treba si na všetko dávať pozor, najmä na výplatné lístky a najlepšie držať krok a ústa. Nikdy viac...

Ďalšie recenzie firmy mobil online

mobil online - 09.12.2021

Veľmi zlé

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva

Pozitíva firmy

Kedysi býval dobrý kolektív.

Negatíva firmy

Akonáhle prídu opatrenia vyhodia človeka ktorý tam je kľudne aj 8 rokov. Žiadny nárok na odstupné, peniaze, proste čau a potom sú všade reklamy.

Odporúčanie pre management

Najprv treba veriť, že je Covid medzi nami že ?

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

- korektný prístup - aspoň za seba môžem povedať, že pokiaľ máš relevantné CV, dostaneš šancu bez toho aby riešili milión zbytočností a omáčok, tak ako som sa s tým stretol u iných zamestnávateľov ... tuto je prístup, proste "ok poď a ukáž, čo je v tebe" - hodnotím pozitívne - príjemné pracovné prostredie - ochotní kolegovia, ktorí s tebou majú pri zaúčaní trpezlivosť - čo som si zatiaľ všimol, tak fajn podpora z centrály - robíš de facto len polovicu mesiaca - robia sa 12stky /krátky, dlhý týždeň/ - jeden robíš 5 dni a 2 dni máš voľno, ďalší týždeň robíš len 2 dni a doma si 5 - veľmi fajn, vieš si poriešiť aj súkromné veci atď, je to isto lepšie jak byť v práci týždeň, čo týždeň od pondelka do soboty - transparentne nastavený systém odmeňovania - plány nastavené síce trošku prísnejšie - ale zase, pokiaľ sa snažíš a robote odovzdáš to najlepšie zo seba, tak sa splniť dajú ;-) - mzda normálne celá na papieri, čo v tejto krajine bohužiaľ stále nie je samozrejmosťou - zatiaľ môžem len odporučiť a veriť, že sa nič nezmení ;-)

Negatíva firmy

zatiaľ bez

Odporúčanie pre management

myslím, že to robíte dobre, tak sa budem snažiť aj ja čo najviac prispieť k spoločnému zámeru. vďaka za šancu ;-)

mobil online - 14.06.2021

Katastrofa

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva

Pozitíva firmy

Najlepšia regionálna manažérka

Negatíva firmy

Začnem tým, že pohovor do tejto firmy prebiehal v jeden deň, na druhý bol už nástup. Človek si nestihol zorganizovať potrebné veci a bolo nutné pracovat 4 dni vkuse 12 hodín denne. Okej. Keďže sa jednalo o novú predajňu, plán bol tak navýšený, že sa nedal splniť ani na 80 %, pritom predaj sme mali vyšší než mala väčšina predajní na slovensku, ktoré prémie dostali. Výplata mi prišla skôr ako výsmech a nie ocenenie zamestnanca, ktorý musí v rámci svojho voľna zaskakovať za kolegov v iných predajňach, lebo firma nemá absolútne poriešené dovolenky zamestnancov. Ževraj budú štedré nadčasy, no po výplate o tom veľmi pochybujem. Nemám chuť byť cely mesiac v práci, a na výplate uvidím príplatok pár eur. Je to hrozne demotivujúce. To už aj v predajni s lacnou obuvou majú väčší plat, menej hodín odrobených a majú zamestnanecké zľavy, o ktorých sa nám može len snívať.

Odporúčanie pre management

Určite by som odporučila managementu, aby mali poriešeného nejakého zaučeného brigádnika, hlavne cez leto, ktorý by zaskakoval zamestnancov počas dovoleniek alebo pn. Ťahať týždeň 12 hodinové smeny a za taký plat je na zaplakanie.