New Yorker - 10.03.2023

Hodnotenie

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva

Pozitíva firmy

30 percentná zľava, bonusy, firemné večierky.

Negatíva firmy

Absolútne žiadna férovosť. Brigádnik je na pokladni aj celý deň, aj keď sú rady až po koniec predajne, asistentky predaja sa doslova pchajú do zadku vedúcim, aby nemuseli byť na pokladni. Nikdy som nezažila, aby brigádnik končil skôr, vždy museli ostávať aj po zatvorení, aby slečny, ktoré sa celý deň ani nedotkli, mohli ísť domov. Navyše tieto slečny chodia jesť kedy chcú, ostatné musíme vydrzať do pauzy. Sú tam zamestnaní aj členovia rodiny, čo by podľa mňa nemalo byť v serióznej firme dovolené. Častokrát sa človek nemôže ani napiť, pretože má na pokladni veľa a druhý pokladník nie je ochotný prísť (samozrejme, ak je na druhej pokladni asistent predaja). Vedúca s tým nič nerobí, veď brigádnik nie je človekom, on nepotrebuje piť. Zlé riešenie magnetov na dvere - majú len asistenti a vedúci, stále obťažovať niekoho, aby vás pustil, je nepríjemné.

Odporúčanie pre management

kontroly, v žiadnom prípade nezamestnávať rodinu, riešenie magnetov

Ďalšie recenzie firmy New Yorker

New Yorker - 25.11.2023

Zlý kolektív

Bývalý zamestnanec Pred 5 mesiacmi Perspektíva

Pozitíva firmy

Zamestnanecké zľavy

Negatíva firmy

Zlý kolektív,novým kolegom dávajú iné mená aby nevedeli ,že ich ohovárajú,všetko robí jedna ,keď niekto mešká pokladňa,sklad...a potom im nadriadení vykričí ,že čo robili celý deň keď nadelenú prácu nestihli

New Yorker - 10.11.2023

Horor

Bývalý zamestnanec Pred 5 mesiacmi

Pozitíva firmy

Hodinová prestávka inak nič

Negatíva firmy

Najhoršia práca čo som zažila.. bola to moja prvá práca a tesila som sa že konečne začnem zarábať peniaze, nikto vás tu nezauci poriadne, po týždni vyžadujú už od vás aby ste boli sami na celé oddelenie a aj stym aby ste aj blokovali aj robili kabínky aj kodovali tovar no proste všetko! Čo sa týkalo kolektívu daco strašne, dievčatá má nepoznali a už má ohovárali, robili mi naprieky nepomáhali mi moc, nevysvetlili, všetku prácu davali brigádnikom a mne!.. dirigovali a boli veľmi zákerne osoby! Ja som voči ním nič nemala ale aj tak má odsúdili za nič.. dajú vam tazke bedne s oblecenim vyniesť v rukách po eskalatore, horko ťažko to vynesiete.. čo sa týka veducej a vedenia tak 0 bodov, zoberu vam prémie bez dôvodu, nakricia ze neni spravená práca a nemajú ľudsky prístup, veľmi zle smeny naplánované tak isto, ja som tam bola len mesiac, a polovicu veci som nevedela a zobrali mi prémie zato že ostatne dievčatá niečo pokazili,máte pocit že ich len s niecim obťažujete už len keď sa spýtate či si môžte skočiť na wc..neodporucam tuto prácu nikomu absolútne!!..

New Yorker - 31.05.2023

Spokojnosť

Súčasný zamestnanec Pred 11 mesiacmi Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Mlady skvely kolektiv a vedenie, ochota v každom smere vyhovieť, radosť chodiť do práce, zľavy

Negatíva firmy

Žiadne, niektora praca je monotonna a po celom dni bolia nohy.