Súčasný zamestnanec Pred 2 roky Slovensko

Pozitíva firmy

benefity , zlava na pasual , firemnz mobil , gastrolistky

Ďalšie recenzie firmy O2 Slovakia, s.r.o.

Bývalý zamestnanec Pred 7 mesiacmi Slovensko Perspektíva

Pozitíva firmy

90% zľava na paušál, čerstvé ovocie

Negatíva firmy

Absolútne najhoršia pracovná skúsenosť. Vedúca na pobočke absolútne zaujatá, žiaden záujem - ste pre nich len číslo. Plány nereálne, tlak na zákazníka, slabá orientácia na spokojnosť zákazníka. Plat nič moc. Z prístupu k zamestnancom mi bolo zle. Ak sa vám v tejto firme nedarí plniť plány a ste znechutení..skúste to inde. Ja už som ku koncu nepočúvala nič iné iba to aká som hrozná. A teraz som už 2 roky ako zamestnanec iného operátora, toho ružového a podmienky sú.. neporovnateľné. Tabuľky a plány preplnené. Očividne to nebolo mnou.

Odporúčanie pre management

Správajte sa k zamestnancom FÉR. A hlavne rovnako. Nevyberajte si favoritou a počúvajte ich. Keď im niečo nejde - pomôžte im a ukážte im ako. Lebo prístupom,ktorí máte ich len demotivujete a taký človek vám fakt čísla,zisk a spokojného zákazníka neprinesie.

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi Slovensko Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Citim vďačnost za to ze som dostala moznost a šancu byt sucastou o2.Bola to zatial najlepsia moja praca a najlepší zamestnávateľ.Vďaka O2 som objavila moje silne stranky .Za 4 roky v O2 som raz karierne postupila ☆ ,pomohla som získat 3 Granty v Grantovej vyzve O2 férovej nadacii,ziskala som ocenenie najlepší obchodnik za rok 2020,moj napad na novy produkt bol vybrany a naozaj sa na nom realne pracuje čiže O2 vas počuva a je jedno na ktorej pracovnej pozicii ste . Zažila som aké to je vyhrávať a mat uspech .Ďakujem za požehnané roky .

Negatíva firmy

Asi žiadne .

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Slovensko

Pozitíva firmy

zhovievavosť firmy pre zamestnancov s obmedzením