OBI - 07.05.2023

celé zle

Súčasný zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Program odmeňovania plat priemerný

Negatíva firmy

Vedenie má otrasný prístup k zamestnancom, núti nás pracovať dobrovoľne na silu 15 min. pred pracovnou dobou zadarmo. Prekrúca sa kto čo povedal, všetko sa sleduje, každý každého sleduje. Z maličkostí sa umelo vyrábajú problémy. Zamestnanci sú preťažovaný prácou často zbytočnou prekladajú sa veci z kúta do kúta - následne nestíhame denné rutiny a následne prichádza buzerácia. Psychické útoky a dojitý kilometer na zamestnancov niekto môže všetko niekto nie.

Odporúčanie pre management

Objednávať tovar v normálnom množstve v čase kedy to zákazníci žiadajú. Všetko sa objednáva príliš skoro kedy to nikto nechce, potom sa to vypredá a zákazníci tovar požadujú a nie je. Konzultovať požadovaný tovar so zamestnancami, ktorí vedia aký tovar ľudia žiadajú a zariadiť ho. Nie len si človeka vypočuť a povedať nedá sa.

Ďalšie recenzie firmy OBI

OBI - 11.08.2022

Nespokojnost

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

nic

Negatíva firmy

plat, prostredie, vela prace, malo zamestnancov

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

platove podmienky,13 plat,možnosť kariérneho postupu

Negatíva firmy

Málo zamestnancov.

OBI - 05.11.2021

OBI

Súčasný zamestnanec Pred 2 roky Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

robim ako predajca: super kolektiv, dobre financne ohodnotenie, pekne pracovne prostredie, da sa dohodnut na pracovnej dobe, je aj moznost karierneho rastu, praca s ludmi - proste sa nenudite, dobre zaskolenie, stravne listky - kredit na eden kartu, fyzicka praca - beriem to ako pozitivum, kedze som zhodil nechcene kila bez navstevy posilovne alebo behania, velmi dobra veduca predajne,

Negatíva firmy

niekedy je tam riadny zmatok - tu istu vec doslova prerabate aj 3krat na zelanie veduceho oddelenia (co platilo dnes uz nemusi zajtra), niektori zakaznici doslova vam daju zoznam do ruky, ze toto vsetko im treba :-) - tak ich len nasmerujem kde najdu tovar resp pomoc. stale sme SAMOOBSLUHA. obcas pride vela tovaru, ze neviete co robit skor.

Odporúčanie pre management

obcas je dobre si vypocut aj nazor od zamestnancov, pri realizovani zadanej ulohy - vyhneme sa tak "prerabaniu"