Pepco - 03.05.2019

Pepco

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Široký výber tovaru.

Negatíva firmy

Zmeniť smeny! Robiť 3 dvanásťhodinové smeny je veľa pri tejto ťažkej, namáhavej práci a mať deň voľno je nonsens. Vedúca také smeny nemá. Zrušiť produkt týždňa, keďže z toho zamestanec nemá nič a je to úplne zbytočné, sú to hlúpe čísla v nezmyselnej tabuľke. Ak zákazník nechce, tak si to jednoducho nekúpi. Predavačka nie je povinná sa klaňať zákazníkovi.

Odporúčanie pre management

Mali by ste urobiť poriadok s dodávkami tovaru, to nikomu nevadí,že celý deň je človek v práci, niekedy sa stane,že "nie je" robota a tovar príde večer? A vždy len rečičky,že to riešite...Mali by ste viac medzi sebou komunikovať a niektorým vedúcim zraziť hrebienok , myslia si, že ak sú kamarátky s manažérkou,že môžu všetko.

Ďalšie recenzie firmy Pepco

Súčasný zamestnanec Pred 24 dňami Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Kariérny rast

Negatíva firmy

Veľmi veľa prace, slabé benefity,nízky plat

Pepco - 23.04.2019

Zle

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

-

Negatíva firmy

Príšerný skladovy systém, kolektív, plat

Pepco - 23.03.2019

Zle

Súčasný zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Nic

Negatíva firmy

Všetko je postavené na hlavu,všetko a to doslova. Zásobovanie neskutočne veľa v kuse tovar ,plný sklad ,odbyt žiadny ale tovar každý deň . Nadriadení si robia co chcú ,nikto ich nekontroluje, predavačky ťahajú jak kone 12 h. Denné. Manažéri ani nevedia že predavačky existujú, všetko riešia len s vedúcimi ,ich názor má váhu ničí iný. Ľudia nemajú inú prácu tak to trpia, ale do kedy?