Pepco - 03.05.2019

Pepco

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Široký výber tovaru.

Negatíva firmy

Zmeniť smeny! Robiť 3 dvanásťhodinové smeny je veľa pri tejto ťažkej, namáhavej práci a mať deň voľno je nonsens. Vedúca také smeny nemá. Zrušiť produkt týždňa, keďže z toho zamestanec nemá nič a je to úplne zbytočné, sú to hlúpe čísla v nezmyselnej tabuľke. Ak zákazník nechce, tak si to jednoducho nekúpi. Predavačka nie je povinná sa klaňať zákazníkovi.

Odporúčanie pre management

Mali by ste urobiť poriadok s dodávkami tovaru, to nikomu nevadí,že celý deň je človek v práci, niekedy sa stane,že "nie je" robota a tovar príde večer? A vždy len rečičky,že to riešite...Mali by ste viac medzi sebou komunikovať a niektorým vedúcim zraziť hrebienok , myslia si, že ak sú kamarátky s manažérkou,že môžu všetko.

Ďalšie recenzie firmy Pepco

Pepco - 02.04.2020

Rýchlo uteč

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Možnosť karierneho rastu

Negatíva firmy

Neskutočne množstvo prace -večer prídete domov a ste radi , že si ľahnete do postele , sukromny život sa s pepcom nedá zosúladiť . Nezmyselne zásobovanie tovarom,palety na dennej báze . Ubohe benefity resp.vyuzit sa dá len zamestnanecká zľava a aj to max 25%. Nemožnosť vyjadrit vlastný názor ,pretože potom Vás nadriadený neznášajú hlavne oblastná manažérka . Stále kontroly a buzerácia. Vypomoc iným predajniam. Nízke platove ohodnotenie. Inventúra počas otvorenej prevádzky Firma pepco ma žiaľ takmer samé negatíva,o pozitívach môžu hovoriť možno oblastný manažéri ale ten kto pracuje na predajni a musí si to odmakať, a k tomu neustále odpisovať na maily a zdvíhať telefóny ,kontrolovat predaj,zlodejov,vykladať palety,upratovať atd.. ten ma na to iný názor .

Odporúčanie pre management

Kontrolujte viac manažérov ako predajne. Personal na predajni robí maximum čo je v jeho silách a ak chcete aby sa znížila fluktuácia v tejto firme tak začnite od najvyšších .Dodavanie tovaru treba rozumne naplánovať .

Bývalý zamestnanec Pred 6 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Ziadne nech ju celu zrusia

Negatíva firmy

Hnusne podle zaobchadzanie zo zamestnancami... Kolektiv... Plat

Pepco - 10.12.2019

Praca

Súčasný zamestnanec Pred 6 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Žiadne

Negatíva firmy

Vela tovaru:male sklady,blby produkt tyždňa..ponukanie je to otravne pre predavačky a aj zakaznikov..tajny zakaznik..co posudzuje ..ani sam nevie o čo sa jedna .nizke platy ..privela buzeracie..cele zle

Súčasný zamestnanec Pred 7 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Volno cez tyzden, zlava na nakup

Negatíva firmy

Absolutne priserny skladovy system ktory nema hlavu ani patu. Nedostatocny priestor v sklade ale paliet chodi denne mnozstvo. Dvihanie tazkych bremien na dennej baze, co je pre zeny uz privela