Súčasný zamestnanec Pred 17 dňami Žilina Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Jednoduchosť. Jasné podmienky. Každoročné zvyšovanie mzdy. Možnosť zarobiť si okrem fixneho platu aj na proviziách a odmenách v sutaziach. Zrozumiteľné produkty, Jednoduché systémy. Spravodlivé odmeňovanie.

Negatíva firmy

Nemožnosť si čerpať nadčas 1 hodinu týždenne- porady. Nemožnosť čerpať celodenného lekára, aj keď je vyšetrenie v inom okrese/kraji.

Odporúčanie pre management

Umožniť čerpanie prikazaného nadčasu - 1 hodina týždenne - porada. Možnosť čerpať celodenného lekára, keď je vysetrenie mimo okresu.

Ďalšie recenzie firmy Prima banka

Prima banka - 19.09.2022

Otrasné

Bývalý zamestnanec Pred 4 mesiacmi Žilina

Pozitíva firmy

Žiadna

Negatíva firmy

Otrasné.Čistá katastrofa.Už sa ani nečudujem,prečo tam stále hľadajú nových zamestnancov.

Prima banka - 07.04.2022

Otrasnééé

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi Žilina Perspektíva

Pozitíva firmy

pracovná doba 9-17, a plat na čas to je asi všetko čo vám táto firma poskytne

Negatíva firmy

začnete školením kde do sa do vás snažia napumpovať všetku múdrosť za jeden týždeň potom vás posadia ku klientom s 0 skusenostami, ak chcete dovolenku resp. voľno tak to pojde len veľmi tažko, zamestnanci sú skor nutne prevádzkove náklady, musite si tam založit účet , vedenie a nejaká firemná kultura tu snáď ani neexistuje, BENEFITY ??? tu máš plat a to je všetko -nečakajte žiadnu multisportku a podobne, nebudú si vás vážiť budete len položka v ich inventári :/ , vulgarismy, neprofesionálne správanie ! uplne bežná vec! atd atd NAJHORŠÍ zamestnávateľ

Prima banka - 15.11.2021

Neodporucam

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Žilina Perspektíva

Pozitíva firmy

tato institucia nema ziadne pozitiva

Negatíva firmy

zle pracovne prostredie, zla pracovna doba, ziadne osobne volno, len prikazane kedy im vyhovuje, nutene si musite u nich otvorit ucet, mzdu vam na iny ako na ucet v primabanke neposlu, vianocne volno ziadne volno cez sviatky zabudnite