Súčasný zamestnanec Pred 2 mesiacmi Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

V Slovakia Energy pracujem už druhým rokom. Motivuje ma tu platové ohodnotenie, ktoré je nielen pevne dané, ale dá sa ovplivniť aj mojou snahou. Kolegovia sú fajn a prevažuje tu pohodová atmosféra. Nastúpil som sem bez praxe, ktorá tu nie je požadovaná, všetko som sa tu naučil od kolegov seniorov.

Negatíva firmy

Začiatky neboli nejak ľahké, ale človek s trochou snahy sa do toho rýchlo dostane. Pracovné nasadenie je tu vysoké.

Ďalšie recenzie firmy SLOVAKIA ENERGY

Súčasný zamestnanec Pred 29 dňami Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Vo firme pracujem takmer dva roky a som nadmieru spokojná s prístupom ako kolegov tak aj vedenia. Veľkú väčšinu vecí je možno zariadiť tak, aby boli obe strany spokojné. Aj keď ide o pomerne veľkú firmu, tak je cítiť rodinný prístup a starostlivosť o ľudí (zákazníkov firmy aj zamestnancov).

Negatíva firmy

Občas príde viac práce naraz a je treba vyhodnotiť, čo je dôležitejšie.

Súčasný zamestnanec Pred 4 mesiacmi Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

páči sa mi, že firme nie sú jej zamestnanci jedno, je to možné vidieť na platovom ohodnotení, na benefitoch, ale aj na akciách, ktoré pre nás chystá. Ide o firmu s dobrým zázemím, je dochvíľna vo vyplácaní. Pracovnú dobu mám pevne danú aj keď je občas práce až až, tak sa to potom dá po dohodnutí vybrať.

Negatíva firmy

Občas chovanie nadriadeného, ale každému sa občas stane, že nevstane s tou správnou nohou z postele.

Súčasný zamestnanec Pred 5 mesiacmi Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Za dobu čo tu pracujem, tak možem hodnotiť, že firma si potrpí na benefity, dostáva sa ich tu naozaj hodne oproti iným zamestnávateľom. Platove je to tu lepší priemer, ale sťažovať si nemožem. Kolektív aj nadriadení sú fajn. Výplata je na účte vždy včas. Zmluvu mám na dobu neurčitú, takže super.

Negatíva firmy

/