Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Kde začít já si na práci v VW nemůžu stěžovat pracovala sem zde 10mesicu bohužel pod agenturou tak jsem dostala výpověď kvůli situaci která nastala na Ukrajině.Dala bych vše zato se tam dostat zpět a udělám pro to opravdu maximum opravdu veliká spokojenost a když nám oznámili že máme výpověď tak z těch slz bylo opravdu dost ????doufam že dostanu šanci se vrátit a budu posílat žádosti dokud nebudu zpět ????Světlana Varkočková a za udání jména se nestydím protože sem byla opravdu spokojená

Odporúčanie pre management

Naprosto doporučuji

Ďalšie recenzie firmy Volkswagen

Volkswagen - 05.03.2021

Zla slusenost

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Socialne sluzby

Negatíva firmy

Supervizori a vedenie

Pozitíva firmy

socialna istota

Negatíva firmy

higiena v jedalni

Volkswagen - 21.07.2020

Dobre bolo

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Pozitíva firmy

Ak te si prešli tie ,, najlepšie,, úseky a práce tak je Vám časom aj jedno kam Vás prehodia. Kolektív sa Vám už rozpadol 3krat, tých pár ľudí ktorých ste tam mali radi a vďaka ktorým ste vedeli ,, prežiť,, zmenu sú dávno preč. Triedu máte tesne pod podnikovým priemerom a ešte zopár rokov to tak určite bude. Keď ste so všetkým týmto zmierení tak môžme hovoriť o stabilnej práci.

Negatíva firmy

Vyťaženosť, Nezáujem nadriadených, ak náhodou pre poruchu ale iný problém nie je pár minút čo robiť hneď ich tam máte so slovami ,,tvárte sa že niečo robíte,, ..... Veľa zbytočných pozícii kam potrebujú ,,upratať ľudí,, či už kôli prechodu zo 4 zmien na 3. Nebojte sa tieto miesta sú len pre vyvolených a majú ,,nesmierny,, dosah na vyrobu. A samozrejme posun vpred len ak máte správnych známych nečakajte to za rokmi dobre vykonávanú prácu.