Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľa Záložňa BREVA

3 Hodnotilo 20 užívateľov
7x
0x
3x
3x
7x
20 užívateľov už hodnotilo
25% zamestnancov firmu odporúča
29% zamestnancov hodnotí firemnú perspektívu pozitívne
Kultúra a hodnoty
6x
Kariérne príležitosti
8x
Vedenie spoločnosti
8x
Rovnováha práca – osobný život
7x
Benefity
7x
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi

Pozitíva firmy

Práca s e-shopom

Negatíva firmy

Robíte všetko, chodíte na iné prevádzky, niekoľko krát za deň do banky, predajcovia nestíhajú takže robíte inventúru, pomáhate obsluhovať, hľadáte veci na predaj, ktoré treba umývať, čistiť, fotiť (a nie je ich málo), vykladáte tie veci, ktoré sú na predaj, vybaľujete, zabaľujete eshop, chodíte na prieskum,ktorého cesta nie je preplatená, zakladáte veci vo svojom mene, chodíte rozmieňať peniaze aj iným pobočkám, trháte burinu, upratujete kanceláriu a iné spoločenské priestory, zametáte dvor a všetko, čo vám povedia musíte urobiť a to za minimálnu mzdu. Vedúca si na vás bude ventilovať svoju frustráciu a "dokonalosť" . Bude chcieť aby ste to robili rýchlo a bez chýb. Už len jedna chýba vás dá na čiernu listinu. Chcete paragraf alebo dovolenku? Dá vám ho, ale tým ste si vykopali jamu do zeme. Neustály tlak, neviete, čo presne je vaša pracovná náplň, lebo to nevedia ani oni. Proste ste tam pre všetko. Urobíte niečo z vlastnej iniciatívy a správne, aj tak dostanete podžub, lebo ste to urobili sami od seba. Neurobíte to, dostanete podžub, lebo ste to neurobili. Myslíte si, že vám niekto pomôže keď nestíhate? Omyl. Ale vy pomáhať musíte! Keď nevynesiete smetie, bude tam dovtedy, pokiaľ ho nevynesiete. Občas budete mať pocit, akoby ste pracovali s deťmi.

Pozitíva firmy

Na radového zamestnanca vysoké mzdové ohodnotenie netto.

Negatíva firmy

Extrémne stresujúce pracovné prostredie.

Bývalý zamestnanec Pred 12 mesiacmi

Pozitíva firmy

Veľmi dobre platové ohodnotenie = čím viac predáš, tým viac máš

Negatíva firmy

Neustály tlak zhora, šéfovi nikdy nevyhoviete 100%, môžete sa aj pretrhnúť a prekonať do výšin svoje výkony - stále to bude akosi málo. Výpovede rozdávajú len tak zo dňa na deň - pokiaľ si nie ste vedomý dôvodu, prečo vás vlastne vyhadzujú, ani vám ho nepovedia, rovno podpisujete výpoveď a odchádzate. Vkuse zavádzajú nejaké "novinky", ktoré zamestnancom skôr psychicky škodia ako pomáhajú (napr. tabuľky výkonov = neustály stres, panika a tlak, aké máte "čísla" a porovnávanie sa s ostatnými kolegami)

Záložňa BREVA - 07.10.2022

?

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom

Pozitíva firmy

Plat, bonus za predaj

Negatíva firmy

Ak neviete liezť niekomu do zadku, tak máte smolu. Dobrý kolektív zničili, mladí čo sa stali dôležití vedúci si myslia že zjedli všetku múdrosť sveta, ohováranie a intrigy na dennom poriadku. Nehovoriac o nulovom prístupe z vedenia firmy. NIE sa ako odpoved neberie, okamžite máte výpoveď aj napriek obrovským predajom. Práca ma obrala o rok života s rodinou, sviatky, víkendy, vyhrážky od klientov, chodenie po polícii, ako ďakujem stačilo!!!

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Perspektíva

Pozitíva firmy

Jediné pozitívum je plat. No aj to je jedna veľká fraška. Služobne starší zamestnanci majú nižšie platy, ako novo nastupujúci zamestnanec. Čím dlhšie sa hľadá nový zamestnanec, tým zvyšujú nástupný plat. Keď sa ohradíte voči tejto nespravodlivosti, tak na seba len upriamite pozornosť a ocitnete sa na čiernej listine pre vyhadzov.

Negatíva firmy

Žiaľ vedenie firmy sa zameralo len na výsledky (tabuľky na všetko - vidí šéf a aj zamestnanci, čo zapríčiňuje veľmi negatívne a bojovne prostredie na pracovisku). Nikde to teraz nie je ľahké, no v tejto firme nikdy neviete na com ste. V jeden deň najlepší na druhý deň vyhodený so slovami,, firma sa tak rozhodla,,. Výpovedná lehota im nič nehovorí, letíte z minúty na minútu - a to dokonca aj niekoľko ročný zamestnanci. A čo sa týka odstupného, tak to je ďalšia vtipná téma. Každú chvíľu prevádzky menia názov - zamestnávateľa, takže aj po odpracovaných X rokoch sa Vam môže stať, že odstupné bude max. 2 mesačne a aj to budete radi, lebo väčšina zamestnancov sa ku zmluve na neurčito ani nedostane.

Odporúčanie pre management

Zamerať sa na lojálnych zamestnancov a nie na donášačov. Stará garnitúra, ako to radi nazývate sa v iných firmách vysoko cení.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom

Pozitíva firmy

Plat, kolektív, kolegovia, pracovná doba

Negatíva firmy

Zatiaľ žiadne

Záložňa BREVA - 07.10.2021

Na rok

Súčasný zamestnanec Pred 2 roky

Pozitíva firmy

Dobrý plat, prémie za predaj

Negatíva firmy

Bez benefitov

Bývalý zamestnanec Pred 2 roky

Pozitíva firmy

Pozitiva su vzhladom na negativa nepodstatne.

Negatíva firmy

Neodporucam, Neferove jednanie so zamestnancami. Hladajte si normalne zamestnanie, Tu stratite iba cas ktory mozete niekde inde využiť na zapracovanie..

Záložňa BREVA - 15.04.2020

*

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky

Pozitíva firmy

Plat, kolektiv

Záložňa BREVA - 13.11.2019

Otras

Bývalý zamestnanec Pred 4 roky Perspektíva

Pozitíva firmy

Plat

Negatíva firmy

Prístup k zamestnancom 0 bodov