Pozitíva firmy

Na radového zamestnanca vysoké mzdové ohodnotenie netto.

Negatíva firmy

Extrémne stresujúce pracovné prostredie.

Ďalšie recenzie firmy Záložňa BREVA

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi

Pozitíva firmy

Práca s e-shopom

Negatíva firmy

Robíte všetko, chodíte na iné prevádzky, niekoľko krát za deň do banky, predajcovia nestíhajú takže robíte inventúru, pomáhate obsluhovať, hľadáte veci na predaj, ktoré treba umývať, čistiť, fotiť (a nie je ich málo), vykladáte tie veci, ktoré sú na predaj, vybaľujete, zabaľujete eshop, chodíte na prieskum,ktorého cesta nie je preplatená, zakladáte veci vo svojom mene, chodíte rozmieňať peniaze aj iným pobočkám, trháte burinu, upratujete kanceláriu a iné spoločenské priestory, zametáte dvor a všetko, čo vám povedia musíte urobiť a to za minimálnu mzdu. Vedúca si na vás bude ventilovať svoju frustráciu a "dokonalosť" . Bude chcieť aby ste to robili rýchlo a bez chýb. Už len jedna chýba vás dá na čiernu listinu. Chcete paragraf alebo dovolenku? Dá vám ho, ale tým ste si vykopali jamu do zeme. Neustály tlak, neviete, čo presne je vaša pracovná náplň, lebo to nevedia ani oni. Proste ste tam pre všetko. Urobíte niečo z vlastnej iniciatívy a správne, aj tak dostanete podžub, lebo ste to urobili sami od seba. Neurobíte to, dostanete podžub, lebo ste to neurobili. Myslíte si, že vám niekto pomôže keď nestíhate? Omyl. Ale vy pomáhať musíte! Keď nevynesiete smetie, bude tam dovtedy, pokiaľ ho nevynesiete. Občas budete mať pocit, akoby ste pracovali s deťmi.

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom

Pozitíva firmy

Veľmi dobre platové ohodnotenie = čím viac predáš, tým viac máš

Negatíva firmy

Neustály tlak zhora, šéfovi nikdy nevyhoviete 100%, môžete sa aj pretrhnúť a prekonať do výšin svoje výkony - stále to bude akosi málo. Výpovede rozdávajú len tak zo dňa na deň - pokiaľ si nie ste vedomý dôvodu, prečo vás vlastne vyhadzujú, ani vám ho nepovedia, rovno podpisujete výpoveď a odchádzate. Vkuse zavádzajú nejaké "novinky", ktoré zamestnancom skôr psychicky škodia ako pomáhajú (napr. tabuľky výkonov = neustály stres, panika a tlak, aké máte "čísla" a porovnávanie sa s ostatnými kolegami)

Záložňa BREVA - 07.10.2022

?

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom

Pozitíva firmy

Plat, bonus za predaj

Negatíva firmy

Ak neviete liezť niekomu do zadku, tak máte smolu. Dobrý kolektív zničili, mladí čo sa stali dôležití vedúci si myslia že zjedli všetku múdrosť sveta, ohováranie a intrigy na dennom poriadku. Nehovoriac o nulovom prístupe z vedenia firmy. NIE sa ako odpoved neberie, okamžite máte výpoveď aj napriek obrovským predajom. Práca ma obrala o rok života s rodinou, sviatky, víkendy, vyhrážky od klientov, chodenie po polícii, ako ďakujem stačilo!!!